Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nemzeti közszolgálati egyetem...

Nemzeti közszolgálati egyetem --> Bűnügyi igazgatási alapszak --> Informatikai nyomozó szakirány diplomával el tudok helyezkedni a TEK-nél?

Figyelt kérdés

2020. júl. 5. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Szóval... Az a helyzet, hogy ha te itt,

egy ilyen oldalon keresel

erre választ, akkor lehet,

hogy nem vennének fel, ha tudnák.


Gondolkozz el, hogy miért.

Talán azért, hogy annyi életrevalóság sincs benned.

hogy az egyetem tanulmányi osztályán érdeklődj,

részletekre menően, hogy mit szeretnél,

milyen lehetőségek vannak, és hogy

mi az esélyed a felvételin, mire van szükséged,

és miből lesz felvételi.


A rátermettség az első, amit vizsgálnak.

Aki nem találja fel magát, töketlenkedik, tehetetlenkedik,

gyámoltalan, nincs sok esélye.

2020. júl. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mivel még nem végeztem el az egyetemet,ezért nincsen lehetőségem megkérdezni sem.Azért érdeklődök itt,mert pár kérdésemre már kaptam jó válaszokat.Főképpen azért kérdezem,ha elvégezném akkor lenne-e esélyem. :D Köszi a válaszodat.
2020. júl. 5. 23:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Csókos a TEK.

2020. júl. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A TEK az általános rendőrség állományából válogat. De ha jól menedzseled magad, akkor kerülhetsz oda. Viszont ha a másik oldal kerül hatalomra, akkor utcára rakják őket.
2020. júl. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es a műszakisokat választják a készenléti rendörségtöl.Mivel ott nem csak műszakisok dgoznak hanem pl. Hr Penzugy stb. Nemhiszem,hogy egy hres a készenléti rendörségtöl jött volna.
2020. júl. 6. 12:09
 6/6 A kérdező kommentje:
3-as Ismerek nem 1 2 embert aki ugy ment a tekhez hogy egy embert nem ismert onnan.Megcsinálta a kötelező szolgálati időt a keszenleti rendorsegnel,jelentkezett az eves tek felvetelen megfelelt a követelmenyeknek es felvették.
2020. júl. 6. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!