Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség foglalkozik a...

A rendőrség foglalkozik a névtelen bejelentésekkel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem valami jó környéken lakok, és ez már nem az első alkalom hogy észrevettem a szomszéd házban drog kereskedelemmel foglalkoznak. Ami a legjobban zavar, volt már rá példa, hogy hozzám kopogtak be az éjszaka közepén, megvenni a szomszed cuccát, csak eltévesztette az illető az ajtót, a másik pedig hogy képesek kisgyerekeknek is odaadni ezt a szennyet, össze vannak esve, és hajnalban randalíroznak. Próbáltam a rendőrséget értesíteni (mai napon névtelenül bejelentést tettem),az adataimat kérték el, amit nem szeretnék megadni, mert félek ezektől a szomszéd lakosoktól, és rendőrségre nem szeretnék járkálni. Ugye mivel nem adtam meg semmi egyebet, szép estét kívántak és rám tették a telefont. Vajon foglalkozni fognak az esettel, vagy tojnak rá magasról? (bocsi ha összeszedetlen volt, remélem azért érthető)

2020. júl. 26. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
A rendőrség nem fogja elárulni a szomszédnak, hogy "a Kiss Sanyi a negyedikről értesített minket".
2020. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
2020. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Igen, részletes sztoryt nem mondom el, de tapasztaltam, hogy névtelen feljelentő ügyét kivizsgálták és nem adták ki a feljelentő nevét. Amúgy a feljelentés rágalom volt és bosszú miatt tették alaptalanul de az ügy ki lett vizsgálva ezzel megnyomorítva jópár napra a feljelentett személyt.
2020. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem bosszúból vagy rágalomból jelentettem be. Szem és fül tanuja vagyok szinte majdnem minden áldott nap. Ilyennel nem szórakoznék legunalmasabb óráimban sem. Nem szeretném a nevemet sem megadni, mert utána engem fognak hivogatni, keresni ezzel kapcsolatban.
2020. júl. 26. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:

#4:

Fölhívod a 06-80-555-111 ingyenes telefonszámot, elmondod a szitut, nevet nem kérdeznek.

2020. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Telefontanú. Előző leírta a számot.

Ott tudod bejelenteni névtelenűl.


Az, hogy foglalkoznak-e vele, majd eldöntik ők, valószínűleg előszőr figyelni kezdik őket, ha van elegendő bizonyíték, akkor az ilyennel foglalkoznak ám.

2020. júl. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!