Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezt honnan tudta a készenléti...

Ezt honnan tudta a készenléti rendőrjárőr, hogy máshol milyen ügyem van?

Figyelt kérdés

Következő történt. Debrecenben az egyik egyetem aula minden nap este 9-ig nyitva van, mert van bent wc, kávé automata, atm és az épület maga műemlék, bárki bemehet, aki nem diák is az auláig az előbb említett dolgok miatt. Vasárnap csak este 6-ig van nyitva.


Tegnap bementem inni egy kávét az automatából és mikor jöttem ki, amkkor egy velem korabeli körüli biztonsági őr azt mondta, hogy "Te ide nem jöhetsz be." Feleltem, hogy azért ami két és féléve történt, hogy én lettem gyanús valamiben, hát nem én voltam. Mondtam, hogy nyilvános, akkor én is jöhetek, míg hivatalos kitiltó határozat nincs. Mogorvább lett, erre mondtam neki egy-két olyan szót, (nem trágár szavakat) csak normális hangnemben, ami neki nem tetszett és megfogta a csulkól kivezetett, rántott a karomon egyet és szinte, majdnem ki lökött. Én felhívtam a 112-t, hogy az egyetemi aulából az egyik biztonsági őr nekemtámad, akik rendőrt küldtek ki, ráadásul öt járőr jött, mert mikor kijöttek, mondta, hogy azért vannak ennyien, mert erősítést kértek. De ezek készenléti járörök voltak, lila sapkában.


Elmondtam, hogy egy korábbi szitu miatt ide én be sem jöhetek, ami nem baj, de fizikailag majd, hogy kilökött az őr és ez garázdaság. Kérdeztek engem, az őrt is és a vége az lett, hogy az őrökkel voltak, megtekintették a kamerafelvételt és azt mondták, hogy az őr nem lépte túl.az erőszak határt, hogy megfogta a kezem és kivezetett. Nekem pedig mondta, hogy ezért felesleges volt kihívni őket, nincs sérülésem és mondthatnák azt, hogy valótlan bejelentésért feljelentést tesznek és meg leszek bírságolva jó pár tízezerre, de ők ebből nem csinálnak most ügyet, csak figyelmeztetnek, hogy valótlan bejelentés shankciót von maga után.


Erre kérdezte, hogy voltam-e már büntetve, mondtam régebben meg most is van egy ügy, kérdezte, hogy mi, mondtam Békéscsabán egy helyen megtámadott egy ember és lefújtam gázspray-vel, aztán rendőrt hívtak, akkor kiderűlt, hogy pénz is tűnt el, de nem látták ki vitte el. Eljárás indult ellenem, garázdaság, lopás miatt, de az ügyészség átminősítette rablásra és most rablás miatt van ellenem eljárás, de már bírói szakban.


Erre közölte a járőr, hogy "Aha, igen arról tudunk".


Tehát tudják.


Előadtam, hogy miért hívtam ki tegnap a rendőröket és mondták, hogy a Békéscsabai ügyem tudják.


Az érdekel, hogy honnan tudják?

Egy készenlétis járőr, honnan tudja, hogy Csabán ilyen ügyem van?


Mert az, hogy bent itt a Debreceni Rendőrkapitányságon is voltam már tanúskodni több ügybe, lehet hogy ott a Bűnügyi osztályon pár nyomozó tudja, meg esetleg az alosztályvezető, de ott se mindenki gondolom.


Erre egy sima járőr is tudja.


Honnan tudja? Vagy csak rávágta, hogy tudja, ugratott vagy tényleg tudja?


Ez az érdekes.



2020. okt. 5. 19:48
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*csuklóm
2020. okt. 5. 19:52
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Levike, erre amúgy most már vannak nagyon jó gyógyszerek. Erről neked nem szólt senki?
2020. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mindenhol ott vannak.
2020. okt. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kik, hol?
2020. okt. 5. 21:24
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A hallók. A fülek és a szemek. Mindenhol.
2020. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki ismer már az országban levike.
2020. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán mi volt az a korábbi balhé a debreceni egyetemen ami miatt nem engednek be?
2020. okt. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Pénzlopás, de ki tudja ki volt. Én tartózkodtam a közelben, tanúként hallgattak ki ezért rá két hónapra, és semmi. Nem lehet tudni ki volt. Azt hiszik én.


Azt mondják, hogy akivel szemben már volt csak annyi, hogy rendőri intézkedés, az nem mehet be.

2020. okt. 6. 21:16
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen furcsák ezek a véletlenek. Elég sok helyen megfordulok... mégse tűnt még el a közelemben pénz... de levikével állandóan ilyenek fordulnak elő
2020. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ugyanezt mondta legutóbbi tanúkihallgatáskor a nyomozó, hogy mindig de mindig ahol vagyok, ott tűnik el pénz, és nincsennek véletlenek.


Mondtam, de vannak véletlenek.


Ezt a szöveget mondaná hát el egy bírónak. Nincs az a bíró, aki ezért elítélne.

2020. okt. 6. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!