Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Tököli meg váci börtön milyen?...

Tököli meg váci börtön milyen?Meg a szegedi csillag börtön?

Figyelt kérdés

#Börtön,Vác,Szeged,Tököl.
2020. okt. 7. 11:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
14: Mesélték. Volt már ismerősöm bent. A rokonaik állandóan küldték a csomagokat. Neki is, meg mások nevére is.
2020. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#15!

Nem voltam sitten,de attól még gondolod hogy egy gyáva sz.r vagyok?(sitten vagy menő banda vezér vagy jobbik esetben,vagy rosszabik,egy büdös gyáva sz.r)

2020. okt. 7. 13:22
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Én nem írtam rólad, hogy gyáva vagy-e vagy sem. Nem is a gyávaságról szól. Ha vannak bent ismerősök, menő arc vagy, akkor könnyebb lesz, mintha úgy kerülsz be, hogy senkit sem ismersz, és kint sem ilyen körökben mozogtál.
2020. okt. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Akkor bocs,félre érttetük egymást xd.
2020. okt. 7. 13:27
 15/17 anonim ***** válasza:
19%

Nem voltam még börtönbe, de előállítóban és aztán fogdába voltam egy éjszakát Békéscsabán, az vasajtó volt, ágy vagyis priccs, egy faasztal egy wc, kézmosó. Az előállítóban csak egy deszkaágy volt.


Gondolom a börtön is hasonló mint a fogda.


Be vagy zárva, nem tudsz kimenni.

2020. okt. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
67%

Vác: melegház

Tököl: attól függ melyik körletbe kerülsz

Szeged: attól függ melyik körletbe kerülsz. Állítólag az előzetes jobb körülmények, laza őrökkel

2020. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 kretens ***** válasza:
67%
Hát ha én valaha is börtönbe kerülnék valami miatt és bántanának akkor hamarosan halálfélelemmel az arcukon könyörögnének a cellatársak hogy távolitsanak el onnan engem a megszaporodott paranormális jelenségek miatt.Ehhez csak egy gyertyára és pont éjfélre lenne szükségem és bármilyen olyan tárgyra ami visszatükrözi az arcom.
2021. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!