Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Dagadtként és az egyéb dolgaim...

Dagadtként és az egyéb dolgaim miatt lehetek rendőr vagy börtönőr vagy bármi hasonló?

Figyelt kérdés

Diszkalkuliás , diszlexiás vagyok nincs nyelvből meg matekból érettségim helyette más tárgyakat választottam.


Most előjött bennem az, hogy szeretnék valami értelmeset csinálni diploma nélkül, és hát ez jutott eszembe.


Dagadt vagyok tehát 130kiló, meg hülye matekból és szemüveges. Engem nem érdekel a fizetés sem, hogy túlórázni kell van egy velem együtt lévő 4 tagú családom és ennyi nincs semmi amibe hátrányt szenvednék mert csak vagyok mint egy zsák(hehe szó szerint).


Holnap lesz a munkaügyi álltal ilyen rendőrös ismertető, nekem ez nagyon tetszene meg van egy rendőr ismerősöm mindig ezzel piszkál, hogy menjek, kezdjek bele szerinte sikerűl majd lefogyok, csak ezt a diszes cuccot nem mondtam mert hát ciki..


2020. okt. 21. 00:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen skillekkel akár hadnagy is válhat belõled.
2020. okt. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd … a rendorsegen portas is kell, meg aki tisztitja a fegyvereket ...
2020. okt. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mész biztonsági őrnek?! Rendőr nem nagyon lehet belőled, gondolkozzál már azon, hogy egy jegyzőkönyvet vagy egy jelentést nem tudsz megírni gyorsan.


Ami meg a smasszerkodást illeti, hát azért ott nem árt egy kis fizikum.


Menj el őrnek, az elvan, mint a zsák, aztán kész. Attól még fogyózhatsz, edzhetsz, mellette akár most is, és még mindig válthatsz, ha sikerült.

2020. okt. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha csak vonz az egyenruha, akkor siman beoltozhetsz otthon … aztán kommandozhatsz a konyha es a nappali kozott, elfoglalhatod a furdoszobat vagy orizheted a wc-t.
2020. okt. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A fizikai felvételit tudod teljesíteni megfelelő szinten?
2020. okt. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2020. okt. 21. 09:53
 7/11 árokpart ***** válasza:
100%
Nem bántásból írom öregem, de Isten őrizz, hogy emberek legyenek rád bízva főleg akik jogfosztottak.
2020. okt. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát igen... Még kalauznak is rossz lennél.
2020. okt. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ki a gyász áll önszántából kormánycsicskának?Inkább menj el kallernak, azzal jobban jársz és jobban is vannak becsülve mint a fakabátok.
2020. okt. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2020. okt. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!