Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Fiatal nyomozó lehet vajon az...

Fiatal nyomozó lehet vajon az ügy előadója?

Figyelt kérdés

Múlthéten feljelentést tettem zaklatás miatt, este 22 órakor.

Ott felvették a jegyzőkönyvet id. iktatott számon és ezen a héten már felkerűlt a vizsgálati osztályra, megkapta egy nyomozó.


Mostmár ugye más számon fut az ügy és bü. számon lett iktatva.


Ma felhívtam a rendőrséget és egy ügykezelő mondta, hogy kinél van az ügy, de ő már elment, holnap próbáljam, megadta a melléket.


A rendőrségi oldalon minddn kapitányságon belűl egy helyen le van írva a nyomozók neve, rendfokozata. Ez direkt nyilvános bárkinek.


Én itt megnéztem a nyomozót és a rendfokozata hadnagy és a beosztása vizsgáló tiszt.


Ezek alapján szerintem fiatal lehet, mert az őrnagyok, alezredesek ezek már idősebbek.


Szerintetek feltételezhetően fiatal lehet az ügy nyomozója, ha hadnagy és vizsgáló tiszt vagy nem feltétlenűl és lehet tévedek?


Csak azért kérdezem, mert a fiatal nyomozók mindig rendesebbek mint az idősebbek és ha kihallgatnak -mint sértett- , akkor csak jobb, ha kedvesek az emberrel mint mogorvák. Sajnos vannak olyanok.



2020. okt. 21. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Ne aggódj levike, akár ki az a szerencsétlen, pontosan tudni fogja ki vagy.
2020. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem, de most ne felejtsük el, hogy sértetti pozícióba vagyok.
2020. okt. 21. 21:52
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
De nyugodtan felejtsük el, hisz hamisan vádolsz egy embert.
2020. okt. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kit? Hogy? Miért?
2020. okt. 22. 14:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Aj-aj Levike.Ne vedd késupénznek,hogy te sértett vagy,hiszen ezt még nem is bizonyitottad.Es ha esetleg bizonyitani fogod valahogyan is,vigyázz mert nem egy két esetben van hogy sértett ből hírtelen gyanúsított lesz,hiszen egy zaklatásban akar te is csinalhattal volna valamit,ami a te priuszoddal tekintve,nem lenne szep meg egy ugy.Félre ne érts ha jogos tedd meg a jogi lépéseket de a te priuszoddal,vigyázzal.
2020. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Amikor tettem a feljelentést meg a városi kapitányságon és az ügyeletes nyomozó vette fel az adataimat, akkor mondta is, hogy "Járt már nálunk?", mondtam igen. De ez itt most nem oszt szoroz.
2020. okt. 22. 20:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Talàn azt nem azért kérdezte :)
2020. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, biztosan megtudja az akit feljelentettél, sőt kikérheti a gyanúsított a nyomozati anyagot melyben benne van a tanú vallomás mellett a tanú minden adata (telefonszám, lakcím, stb). Én a helyében jól meg is agyalnálak ezért...
2020. okt. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Annyi levike!!
2020. okt. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tudja. Mondtam neki, találkoztunk azóta. Tudomásul vette. Nem megagyalt (nem is hagynám), hanem csak egy-két trágár szót ejtett, amit elengedtem a fülem mellett.
2020. okt. 24. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!