Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyire vagy jó megfigyelő?

Mennyire vagy jó megfigyelő?

Figyelt kérdés

Múltkor néztem egy bűnügyi filmet, és a házunk előtt az ajtóban hangosan vitatkoztak a romák. Figyeltem őket egy darabig, aztán elmentek. A film végén eszembe jutott, hogy ha valami balhét csináltak volna a romák, mire emlékeznék.

Hát, nemigen tudtam volna személyleírást adni róluk, pedig kb. 10 percig figyeltem a fejleményeket.


2010. aug. 10. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már én is kipróbáltam, én is elbuknám. Sőt el is buktam a gyakorlatban, mert láttam egy autólopást, de nem tudtam pontos személyleírást adni.
2010. aug. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A romákról amúgy is elég nehéz személyleírást adni...főleg több emberről :-)


Nekem is volt már hasonló esetem, ilyenkor ha figyeled az eseményeket már mondd magadban az ismertető jegyeket, ruházatot, esetleg ha van autó is, akkor a rendszámot írd fel.

2010. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Megjegyezni nagyon nehéz, ajánlom a fényképezőt, persze csak észrevétlenül.
2010. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok én senkit feljelenteni, csak mostanában figyelem magam, hogy bizonyos helyzetekben mi az, ami megmarad. Hát nem sok.
2010. aug. 15. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!