Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Beküldtem a rendőrségnek...

Beküldtem a rendőrségnek online a COVID07 űrlapot két negatív PCR teszttel. Mennyi idő mire feloldják a karantént? Mert várok egy ideje és ez kezd már frusztrálóvá válni.

Figyelt kérdés
2020. nov. 13. 09:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Miért hülye az, aki nem akar betegség nélkül hetekig otthon ülni a munkából is kiesve?
2020. nov. 13. 11:07
 12/17 anonim ***** válasza:

10 "Azt veszem észre. Mondjuk a teszt kérelem miatt egyből feltudtak hívni. :D"


Mert őket csesztetik emiatt a főnökük, az meg hogy a közembernek dolgozzanak senki nem kéri számon. Téged meg leoltanak, ha szolni mersz

2020. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Na mindegy. Ha még tízen nap karantén jönne okosabb leszek és még az NNK hívása előtt elmegyek az elsőre. Utána 48 órán át úgyse lehet sehova. :)
2020. nov. 13. 11:22
 14/17 anonim ***** válasza:
Maradj otthon kérdező azt javaslom. De egy jó évre legalább hogy ne is lássunk.
2020. nov. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy semmi értelme tesztet kérni, ha nem köteleznek rá. Ha karanténra ítélnek, akkor jobban jársz, ha teszt nélkül kivárod a végét.
2020. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Sajnos ilyen ez. Persze, ha kilakoltatni kell nincstelen beteg embereket olyankor jó aktívak.
2020. nov. 13. 12:46
 17/17 anonim ***** válasza:
Annyi értelme van tesztet kérni, hogy tudod hogy az vagy-e még vagy sem. Én, ha például gyanúsan érzem magamat, nem fogok a kormánynak szólni, hogy helló gyanús vagyok, hanem leteszteltetem magamat magán úton és tudom, hogy covid vagy nem covid, mehetek-e közösségbe/dolgozni vagy sem.
2020. nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!