Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a "rendőrségnek" ennyi...

Ha a "rendőrségnek" ennyi plusz kapacitása van a maszkdiktatúra fenntartására, akkor "békeidőben" miért nincs kapacitásuk bűnüldözésre?

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 16:41
 1/6 Lazy Lover ***** válasza:
53%
Na épp ez az....
2020. nov. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Na szabad a gazda?

Ha a bűnözőkre is lehetne pénzbírságot kiszabni -ahogy a maszkviselést megsértőkre- tehát lenne belőle bevétele a sündőrségnek, akkor arra is lenne kapacitás.

TÁdámm, welcome to Hungary.

2020. nov. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Jó kérdés, én is ezen gondolkozom mindennap. Állomáson is folyton hajtogatja a hangosbemondó, hogy maszk nélkül büntetést kell fizetni és leraknak a buszról/vonatról. Nyilván más probléma már nincs; nem késnek a vonatok, tiszták a vécék, cigányok is jegyet vesznek, nem vegzálják az utasokat, nem verik a kalauzt/buszsofőrt stb.

Azért nem törődik a rendőrség a bűnözők hajkurászásával, mert cigány a miniszterelnök is. Ki van adva, hogy ez védett faj. Ezért a magyar, szabálytartó, jogkövető adófizetőt kell macerálni, hogy miért megy 30 helyett 35-tel, miért lóg ki az orra a maszkból és így tovább. Az erőszakosan pénzt kéregető, időseket zaklató zokniárus, 6-8 fős hordákban a járdát elfoglaló, az utcán belőtt, késsel fenyegetőző cigányokhoz oda se mernek menni.

2020. nov. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
Ha kipusztul az ország, végképp nem marad nekik szakmunka!
2020. nov. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
Mondjuk én eddig tegnap láttam rendőrt, az sem kúrogatott a maszk miatt, pedig nem hordom
2020. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Akkor szerencséje volt. Ahogy nekem is, én se találkoztam rendőrrel. Autót ugyan láttam, de nem szálltak ki vegzálni.
2020. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!