Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ennek a kutatásnak mi értelme...

Ennek a kutatásnak mi értelme volt, hogy nem is kutattak, avagy miért kutatás nevet adtak neki, mert eljöttek hozzám?

Figyelt kérdés

Ma délután 3 körül a városi kapitányságról eljött hozzám két nyomozó, az egyiket nagyon jól ismerem ő nyomoz a "sátor"ügyben, (c.r.zls), a másikat nem, de a neve alapján ugyanott dolgozik a bűnügyi osztály nyomozó részlegén, neki százados a rendfokozata, utöbbin egy neonzöld mellény is volt rendőrség police feliratba a hátán és láttam, rejtve pisztoly is volt nála. Ő volt a hatósá tagja.


Kérték, hogy 25 ezer forintot le kell foglalniuk, mert annyi a kár, ami a sátorból eltűnt, adok-e?, Feleltem nincs itthon készpénz, csak néhány száz forint, öcsém is otthon volt, mondta, neki sincs. Azt mondták, hogy jó, nem forgatjàk fel a lakást, beírják, hogy a kutatás eredményre nem vezetett, nem kerűlt 25 ezer forint feltalálásra. Beírták a szobák számát, ebédlő, konyha, spájz, wc, fürdőszoba, erkély és mondták, hogy holnap skkor várnak folyt. kihallgatásra és mondták, hogy akkor ügyvéddel jön.


A testvéremnek meg elkezdte mondani a nyomozó, hogy elkéne beszélgetni a báttyával, mert 2019 nyarán kivágott több sátrat, az egyikből ellopott egy tárcát, az iratokat szerteszét dobálta a bokorba, a pénzt megtartotta. Azt mondta a rendőr neki, hogy én ugyan tagadom, de a rendelkezésre álló adatok szerint én követtem el. Azt mondta öcsémnek, ha a báttya mégegyszer lop, akkor bekerűl a nehézfiúk közzé, ahol elvérzik, mert tőle esősebb emberek se bírják. Ikyeneket mondott neki.


Kérdezem, hogy mi a túróért jöttek házkutatást tartani, ha nem nyultak semmihez, csak kértek volna pénzt, de nem adtam és odaírták, hogy eredményre nem vezetett? Vagy miért kutatás a neve, ha nem kutattak?


Ha elkövettem volna odaadom, de így...


Jönnek máskor is vagy csak ma voltak és nem jönnek többet, vagy addig jönnek míg nem adok 25 ezret?


Normális válaszokat kérnék.



2020. nov. 30. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Levike, ilyen későn már ágyban a helyed! 😂
2020. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Aki ilyen kérdéseket ír ki, annak az elméje is ilyen zavaros, vagy csak fogalmazásra képtelen egy csimpánznál magasabb szinten?
2020. nov. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes hogy a sátrazás után több százezer ft van nálad levike, most meg csak pár száz forint...
2020. dec. 1. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A sátras pénz már elment az ügyvédre. :)
2020. dec. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Direkt mondtam, hogy normális választ kérek, erre direkt trollkodók válaszolnak, de nem is a választ.


Ma pl. megint volt pénz otthon.

2020. dec. 1. 21:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Lusták voltak megcsinálni, jelentéktelen összegről volt szó. Valószínűleg nem jönnek többet az ügyben.
2020. dec. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!