Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az ilyen tolvajt megtalálják?

Az ilyen tolvajt megtalálják?

Figyelt kérdés

Ma Debrecenbe az Oláh Gábor utcai sporttelepen volt kispályás focimeccs, de zártkapus, én is csak kerítésen kívűl néztem, azonban mikor vége volt a meccsnek, mentek a focisták átöltözni, akkor nemsokkal később arra lettem figyelmes, hogy a telepnek a portása hangosan beszélget valakivel, hogy mittudomén hányas számú öltözőt kirabolták. Két személynek tűnt el dolga, egyik gyereknek egy övtáska benne iratokkal és valami 45 ezer ft készpénzzel, másik embernek pedig egy nyloz szatyorja tűnt el, benne a pénztárcával, iratokkal, azonban abban csak 4 ezer forint volt, valamint a szatyorba két doboz sör is volt.


Én még ott voltam a kapu előtt, mert vártam a barátom, aztán arra lettem figyelmes, hogy megjött egy rendőrautó, két rendőr kiszállt és bemdntek az épületbe, majd kb.20-25 perc múlva jöttek ki és elmentek. Ezt követően a focisták és a károsultak is elmentek, senkit nem vittek el a rendőrök, ami azt jelenti, hogy nem lett elkövető.


Mivel engem érdekelnek a büntetőeljárási dolgok, ezért kíváncsi vagyok, hogy vajon meg lesz-e az elkövető.


Kamera nincs, csak a sporttelep bejárati ajtónál, bent sehol.

Ilyenkor mennyi esélye, hogy meg lesz az elkövető? Meg lesz vajon ilyen bizonytalan helyzetbe ahol nincs kamera?


Mert ugye csak azért hívtak rendőrt, mert valami bizonyítékuk van a sértetteknek, mert ők is tudják, hogy ha esélytelen, akkor nem hívnak rendőrt.



2020. dec. 6. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Lezárják majd ismeretlen tettessel.
2020. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már, ha feljelentés lesz. Mert azért, amiért kint volt a járőr, elment, abból még nincs nyomozás, csak leírnak egy jelentést, hogy hol jártak szolgálatuk ellátásuk során.


Ezt tudom, hogy így működik.


Ahhoz viszont, hogy eljárás induljon, ahhoz be kell menni sértetteknek feljelentést tenni, és akkor nyomoznak, olyankor előveszik a jelentést is.


Viszont, ha indul nyomozás, akkor az eredményes lesz-e vagy sem, erre értem kérdésem.

2020. dec. 6. 20:30
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen piszlicsáré ügyekre tesznek magasról, ahogy az első is írta, max tologatják majd az ügy papírjait, aztán elkövető hiányában lezárják a nyomozást.
2020. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Levike.

(az eddigi történeteidet ismerve két nap múlva titkosügynökök keresnek fel, elvisznek kihallgatásra, megtalálják nálad az övtáskát benne a pénzzel, az öltöző tele lesz az ujjlenyomataiddal és a DNS-mintáddal, de te váltig állítod majd, hogy semmi közöd az egészhez, csak egy forró csokit ittál az automatából)

2020. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Levike legalább jobban írd át ezt a nyomorult kamu sztorit mert hónapok óta ugyanaz.

Annyira mélyen szánalmas vagy hogy ki sem tudom fejezni.

Neked tényleg ennyire nincs életed!?!

2020. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Miért baj, ha rendőrségi dolgokat kérdezgetek, mert érdekel?


Sokat vagyok oda, sokmindent látok, pl. verekedéshez is sokszor kimennek a rendőrök. Láttam, volt, hogy egy óráig ott voltak.


Multor a lépcsőházunk elé azért kijöttek a rendőrök, mert éjjel fél 1-kor egy srác meg csaj a téren ott beszélgetett hangosan. Mondjuk lehet csak arra jártak a járőrök és azért álltak meg, mert kijárási tilalom alatt kint szeretkeztek, beszélgettek.

2020. dec. 6. 22:16
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Azèrt baj mert a történeteid KITALÁLT DOLGOK NEM VALÓS ESEMÉNYEK!!!

Ezzel az erővel mindenki írhatna fiktív meséket.

Azon is csodálkozom hogy téged engednek itt lenni és nem tiltottak még ki. Mert csak kamukérdésed van!

2020. dec. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem kamukérdés, honnan tudod te...

Nem lehet itt megállapítani, hogy kamu vagy nem.

Nem voltál ott, nem tudod.

2020. dec. 6. 23:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!