Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyenért feljelenthet a csaj?

Ilyenért feljelenthet a csaj?

Figyelt kérdés

Rám írt egy lány Facebookon, egyszer nem is írtam vissza, hogy ismerem-e a párját, mert valaki írogat neki kamu fiókról és engem említ.


Én meg leírtam neki, hogy 3 éve ismertem meg, kezdetben találkoztunk, de letiltottam. Ő meg ezt nehezen emésztette meg és napi szinten furikázott erre, szidott másoknak stb. De ezer éve nem beszélünk, nincs köztünk semmi, már nem haragszom rá, de nem értem hogy kerülök képbe, mit akar és nem tudok semmi kamu fiókról, mit írt rólam.


Erre visszaírt, hogy köszöni szépen, mindent megtudott.


Mástól meg visszahallom, hogy én rágalmaztam a drága párját. Egyrészt nem, kettő ő keresett meg. Mondjuk lehet kár volt leírni neki, Messengerben ott marad.


2021. jan. 17. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Ennél nagyobb ügyekkel se szoktak foglalkozni a rendőrök (tapasztalat). Ne stresszeld magad rajta, tegyél meg mindent, hogy ne kelljen interakciót folytatnod vele és lesz, ami lesz - vagyis jó eséllyel a nagy semmi lesz. De legalábbis jobb, ha nem félsz ettől 0-24-ben, hogy mikor kopogtatnak a hekusok a házatok előtt. Ha meg mégis valamiért bekerülnének a rendőrök a képbe (de úgyse fognak), akkor meg korrektül jársz el és nem tesznek semmit se ellened. Ez az utolsó mondat különben a komolyabb ügyekre is vonatkozik. Nem kívánok ilyesmit neked, de ha mégis valami tényleg komoly ügybe kerülnél, akkor azon múlik a legtöbb, hogy te mennyire vagy korrekt, jogszerű, nyugodt, stb. De egy Messenger-es beszélgetéssel nem fognak foglalkozni a rendőrök, még egy hangfelvétel se lehet alapja a feljelentésnek (de perdöntő bizonyíték már lehet, ha jól tudom).
2021. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ő keresett meg, nem állítottam valótlant, mai eszemmel jobb lett volna annyit írnom, hogy nem ismerem...
2021. jan. 17. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
No no, minden nap megtörténhet, hogy a TEK fogja betörni az ajtódat!
2021. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De most ezen mi a bűncselekmény?
2021. jan. 17. 15:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Unatkoznak és keverik a kakit csak.. hagyd rá

Sőt, ha jobban belemegyünk ebbe, Te tehetnél feljelentèst, hiszen ő írogat neked fb-on, meg valótlan dolgokat állít rólad, ami a zaklatás egyik formája

2021. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ki fogja rohogni minden hatosag, ne foglalkozz vele. nehanyan ugy dobaloznak a “feljelentelek” mondattal, mint a gyerekek a “‘megmondalak anyanak” -kal.
2021. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na az ilyen tetveket amilyen a csaj kéne megnevelni.nem birja az elutasitást ami korrekt volt erre próbál megfélemliteni meg bármit bevetni pl rágalamazás hogy jogtalanul visszavágjon mert a kis szaros önérzete csorbát szenvedett mert hát őt nem lehet elutasitani.a legrosszabb buta patkány fajta az ilyen.amugy miért tartasz hogy feljelent amikor semmit nem csináltál?nekem fura a sztori valahol.
2021. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!