Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Honnan tudja ezt a rendőr,...

Honnan tudja ezt a rendőr, hogy a jövőben is teszek rosszat?

Figyelt kérdés

Novemberben meggyanúsítottak és ugye sajnos nem jó a multam mert hasonlóak miatt voltam büntetve mint most meggyanúsítva.

Hadd ne írjam, hogy mi a gyanú, most ez nem lényeg.


Amikor a rendőrségen a jegyzőkönyv aláírással végeztem, mondta a nyomozó, hogy lenne egy jó tanácsa. Fejezzem be ezt az életvitelt, mert én is nyilván tudom, hogy ha nem fejezem be, akkor nem lesz jó vége.


Arra lettem figyelmes, hogy mondta a nyomozó, hogy tudja, hogy úgysem fejezem be, meg hogy tudja azt is, hogy fennáll a bűnismétlés veszélye.


Mondtam neki, hogy oké, nem jó multam van, de ezt nem követtem el és többet nem csinálok semmi rosszat, hacsak nem gondatlanság, mert azt nem lehet tudni.


Az érdekel, hogy honnan gondolja, -állítása szerint- tudja, hogy nem fejezem be, meg hogy ilyet mondott, hogy fennáll a bűnismétlés veszélye?


Honnan gondolja, mert vele ellentétben én tudom, hogy mostmár óvakodok mindentől, mert ha nem kapok 10 évet.



2021. jan. 23. 12:31
 1/8 Molyember ***** válasza:
100%
Onnan, hogy már ötször voltál büntetve, és egyikből sem tanultál. Miért nem fejezted be az első, második, harmadik, vagy a negyedik után? Most csak félsz a börtöntől, esküdözöl mindenre, de ha megúszod, újra folytatod. Ha leültetnek, akkor utána folytatod. Ilyen vagy. Kezelni kéne, mert valami bajod van, de erre nem fogsz időt és pénzt szánni. Sok hozzád hasonló van a börtönökben, nem te vagy az egyetlen.
2021. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Statisztikai okok miatt. Aki sokadszor volt büntetve, annak a javulási esélye nulla. Pont. Ezt kerekperec ki lehet jelenteni. Nagyítóval kell keresni a kivételeket.
2021. jan. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Juj Levi, ez már döfi
2021. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Statisztika.Ő tudja hogy a többségből visszaeső lesz.Sőt te is az vagy ha jól látom.Egyébként szándékodban áll megváltozni és szeretnél rendes jóravaló emberré válni?
2021. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megmondom mi a gyanusitás, sátorkivágás!

Azt mondod hogy nem követted el? Levi, elismerted az elmeorvosi vizsgálaton!

Miről beszélünk most??

2021. jan. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja meg ez onnantól hogy közölték veled nem gyanú, hanem megalapozott gyanú.

Csak azért mert szereted más válaszok alatt ügyvédnek kiadni magad.

2021. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Olyan gyanú nincs, hogy sátorkivágás. OKOS!


A sátorkivágást úgy hívják, ha ügy van belőle, hogy rongálás, ha lopnak is belőle, akkor dolog elkeni erőszakkal elkövetett lopás.

2021. jan. 24. 01:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is mondtak ilyet, le kell xarni, inkább törekedni kell arra, hogy az ilyen zűrös embereket illetve helyzeteket kerülni kell.
2021. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!