Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A kopaszok nagyobb eséllyel...

A kopaszok nagyobb eséllyel követnek el általánosságban büncselekményt mint a nem kopaszok?

Figyelt kérdés
Mostanában a sokadik amibe futok hogy fehér kopasz férfi ölt meg nőt vagy akarta megölni.Az ilyen bünesetknél gyakoribb vagy általában?
2021. febr. 17. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%

A fehér férfiaktól kell leginkább tartani, minél kopaszabb valaki, annál több fehér bőr látszik, szóval annál "fehérebb", annál gyakrabban követnek el bűncselekményt.

De ne aggódj, az arab, perzsa, színesbőrű férfiak aranyosak, cukcsik :)


(megj.: A kopaszodás összefüggésbe hozható a magas tesztoszteron-szinttel, a magasabb tesztoszteron-szint pedig rendszerint agresszívebb viselkedéssel párosul.)

2021. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Fsms ***** válasza:
100%
Hülyeség semmilyen összefüggés nincs.
2021. febr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt honnan vetted?
2021. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#1 ezzel a magasabb tesztoszteron szint mesével vigasztalják magukat a kopaszodók. Azonban ennek semmi alapja nincsen. A kopaszodok hajhagymák genetikailag egyszerűen érzékenyebbek a tesztoszteronra, pontosabban a dihidrotesztoszteronra.


Ezt azért tudom, mert én is erősen kopaszodom és sokat kutakodtam a témában.


Az hogy ki mikor kopaszodik meg vagy nem kopaszodik meg, csak sima genetikai szerencsejáték.


De az evolúció abba az irányba mutat, hogy idővel teljesen szőrtelen lesz az ember.

2021. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Jézus! Ezt a bölcseletet egyedül találtad ki?
2021. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5 ös az 1 es szerintem csak rajtam akart ironizálni mert azt hiszi fehérgyülölő vagyok miközben csak kiváncsiságból tettem fel a kérdést
2021. febr. 17. 19:58
 8/14 A kérdező kommentje:
Csak szerencsétlen idióta azt gondolta hogy én valami szinesbörü védő vagyok.Butábbaknál ha valaki ilyen kérdést tesz fel egyből ezt gondolja hiszen ha nem komcsi akkor biztos náci logika alapján.Miközben fehér férfi vagyok és nem vagyok szinesbörü védő.
2021. febr. 17. 20:00
 9/14 A kérdező kommentje:
Bár látom a fehér szóról azt hitte egyből hogy csak fehér kopaszoknál van ez .én általában gondoltam.a kérdés is erről szólt csak direkt félreértette.
2021. febr. 17. 20:02
 10/14 A kérdező kommentje:
"Jézus! Ezt a bölcseletet egyedül találtad ki?" ez nem bölcselet hanem kérdés.nem segitett senki a gondolataimban.
2021. febr. 17. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!