Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Meg tudom nézni, hogy van e...

Meg tudom nézni, hogy van e ellenem feljelentés?

Figyelt kérdés

Feljelentést tettem, és a vizsgáló rendőr meg tudta mondnai, hogy közben ellenem zajlik-e bármilyen eljárás/van e feljelentés (azt nem mondhatta volna meg miről, de azt igen, van-e).

Csak egy régi igazoltatás volt a rendszerben.


Erre lehet lehetőség, hogy online megnézzem?



2021. febr. 21. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy van.

Hülyegyerek

2021. febr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Majd értesítenek.
2021. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak ez elég bizonytalan érzés, ha az embert fenyegetik vele esetleg. Ha nem kapsz hírt, akkor minden oké. De nem tudod meddig várj. Ha nem kellettél hozzá, mert ejtették az ügyet, akkor semm tudod meg soha, hogy volt.
2021. febr. 23. 11:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, engem fenyegettek már többször is... Meg egyszer volt, hogy lehallgatott a rendőrség valami miatt, sosem tudtam meg, hogy mi.


Elvileg a Police.hu oldalon kikérheted a személyes adataidat, ügyvéd is ezt mondta, én beadtam. Azt akartam megtudni, miért hallgattak le. Viszont elutasították, hogy nem mint szabályszerűen az ORFK-hoz kellene benyújtanod, hanem külön minden egyes kapitánysághoz. Ez viszont kamu.


Szóval ezt megpróbálhatod!

2021. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatban levő ügyről viszont nem adhatnak ki tájékoztatást.
2021. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Itt Ügyfélkapus bejelentkezést találtam, és úgy látom itt csak az szerepelne, amit ezen keresztül is indítottam/indítottak? Vagy nem?
2021. febr. 25. 10:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, ügyfélkapus bejelentkezés kell, hogy te vagy...


Ezt kell beadni:

[link]



De mondom, nekem isnelutasították.

2021. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy részleteket nem árulhatnak el, nem is akarom, de gondolom kiadhatják, hogy van e bármi a nevem meleltt a gépben, vagy nincs.
2021. márc. 22. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!