Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Meddig akar a nyomozó elmenni...

Meddig akar a nyomozó elmenni a kényszerítéssel?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a városi kapitányságon, mert egy hete rosszat tettem, akkor kihallgatott és tegnap voltam nála nem kihallgatáson, önként mentem be papírokért, ami nekem jár, meg a sátor ügybe az elmeorvos szakértői véleményért.


Amikor a nyomozó ideadta a papírokat, jöttem volna el, azt mondta, higy "Ülj csak le!" Ekkor kérdezte, hogy honnan loptam még, feleltem ami 4 helyről loptam azt elismertem, máshonnan nem. Azt mondta, hogy ha máshonnan is loptam, most mondjak el monden balhét, mert ha később derűl ki nehogy baj legyen. Azt mondta, hogy látja rajtam, hogy megannyi helyekről loptam és kivele. Mondtam nem, mert azt elmondanám, már, ha egy két rendbelivel több nem oszt nem szoroz. Azt mondta, hogy mondjam el mert ő tudja. Mondta, hogy minden ott van előtte és mutatott a mappára, azt mondta rengeteg dolog van amit nem mondtam el. Közbe a mappa nem is volt vastag csak kb.1 centi. Engem ne nézzen hülyének a nyomozó..


Meddig akar a kényszerítéssel elmenni, hogy valljak be, amit nem követtem el?


Ez ellen lehet valamit tenni, hogy álljon le?


Már elnézést, de azért nyomozó, hogy ő maga vizsgálja meg, ő maga nyomozza ki, hogy ami hasonló lopás volt ( mert biztos volt, sok ilyen van), én követtem e el vagy sem. Ne engem kérdezgessen olyan dologról amit nem követtem el, hanem ez a feladata, hogy nyomozza ki.

Garantálom, hogy többet nem tud rámbizonyítani, mert nem lesz ujjnyomat és dns egyezés.



2021. márc. 12. 15:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem lehet úgy, hogy törvényesen nyomozza ki, nem pedig ilyen fenyegető kérdezgetéssel?
2021. márc. 12. 15:54
 2/15 anonim ***** válasza:
Vagyis törvényt szegtél és most reklamálsz, mert valaki csúnyán beszél veled?
2021. márc. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Levike ezt benézted,vár a böri.
2021. márc. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
2 tehát mert tyúkot lopott, ismerje be a gyilkosságot is, amit nem ő követett el...
2021. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4, Nem kell beismernie semmit, amit nem akar. De ne nevezzünk már egy kihallgatást kényszerítésnek. (2-es vagyok)
2021. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Taktikai blöff az egész, de majd, ha próbálkozik, akkor személyesen fogom neki megmondani, hogy mindenféle taktikát ismerek, amit a nyomozók használnak.


Amit elkövettem, taktika nélkűl beismerem.

Amit nem követtem el, természetesen nem ismerem be és megmondom neki, hogy hagyja abba a taktikát.


Még mindig jobb, nekem is, neki is, hogy ha kettesben személyesen megkérem, hogy hagyja abba a próbálkozást, mintha írok pár sor feljelentést, hogy kényszerít, kényszerrel akar vallatni.

2021. márc. 12. 16:13
 7/15 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt a stílust. Engem orgazdaság miatt hallgattak ki fiatalon, de mivel az eladó már időközben 3-szor elköltözött, és töketlenek voltak megtalálni, pont így próbálták rámvarrni, hogy én loptam el a vett portékát. A végén meglett.
2021. márc. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy nyomozó akkor dolgozik jól, ha sok ügyet megold. Természetes hogy megpróbál rávenni arra is amit nem te követtél el. Az igazán nem érdekli, te voltál, vagy sem. Van ismerősöm, aki egy ócska kerékpárt lopott ténylegesen és 5 évet ült:) Tesójának két kicsi gyereke volt és magára vállat olyan dolgokat, amit a tesója követett el. Tesó kint maradt, gyerekek nem kerültek intézetbe.Rendőrök meg megoldottak pár ügyet:))
2021. márc. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Levike hallottál már elektronikus iratról?

Gondolom nem. Nem kényszerítettek semmire. A büntetőjogról fogalmad sincs.

2021. márc. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk igaz, ez kényszerítés, hanem blöff, vagy vehetjük megfélemlítésnek is.
2021. márc. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!