Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha egy 15 éves kislány azt...

Ha egy 15 éves kislány azt mondja hogy bántalmazták a szülei akkor érdemes feljelentest tenni a rendőrségen?

Figyelt kérdés
Egyenlőre azt tudom hogy állítólag szijal verik őt és öngyilkossági gondolatai vannak!

2021. márc. 19. 20:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Infós vagyok.

Szerinted egy kamu profillal mit tudnak kezdeni?? Nincs kihez kötni. Nem tudnak róla semmit. Az az illető akivel beszélsz az is lehet kamu, mert fogalmad sincs kiről lehet szó. Sajnos ez így iszonyatosan nehéz téma. Jó lenne ha jeleznéd igen. De mit?? Van egy kamu facebook, nem tudni ki és hol használja, nincs rá semmi bizonyíték. Sajnos te így nem tehetsz semmit. Ha feljelentést is tennél és nem tudnád bizonyítani, lehet téged vennének elő.

A lánynak kellene szólni, hogy te elmész intézkedsz, csak mondjon nevet, címet a feljelentéshez, meg rögzítsen bizonyítékot. Akár valami hangfelvételt vagy bármit. De nem tudni hogy ott is mi zajlik, meg ha úgy van hova vagy kihez kerülne. Sajnos ez tényleg nehéz téma.

Elhiszem hogy ingerült vagy, mert tényleg valami tanácsot vársz, de ahogy írták is ezzel így nem lehet mit kezdeni. Bemehetsz, hogy ismeretlen alakot feljelentenél, de ezzel nem tudnak mit kezdeni.

Kb mintha valami drog ügyletet buktatnál le úgy, hogy nem tudod ki, nem tudod hol, de biztos árul valaki, valamit, valahol.

A lánnyal vagy azzal az illetővel akivel beszélsz próbálj meg egyezkedni. Hogy esetleg mit vagy hogy tudnál segíteni.

Többet sajnos nem tehetsz így.

2021. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk, nem tudom, hogy ismeretlenül vajon miért olvasod a fb-ját.

De azt tudom, hogy a fb olyan szereplős oldal, ahol mindenféle szinielőadást előadnak az emberek. Akiket ismerek, olyan meséket tudnak ismert dolgokról előadni, hogy csak nézek. Egy kis tapsért bármit előadnak a fb-on.

2021. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!