Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Civil diplomás rendőrök, ti...

Civil diplomás rendőrök, ti miért mentetek rendőrnek?

Figyelt kérdés

Akik egyetem után elmentek rendőrnek, miért? Egyszerűen rájöttetek, hogy az érdekel, az illetmények, esetleg a diplomapótlék miatt? Akkor már miért nem mentetek a tisztire, ha el tudtatok végezni egy egyetemet?


És akik rendőrként csináltak egy civil diplomát, miért?



2021. márc. 29. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Itt gyakorin nem hinném, hogy lennének rendőrök.

Szerintem a zsaruellátó facebook oldalon érdeklődj.

2021. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
A magyar rendőrségen nincsenek diplomás tiszthelyettesek, és zászlósok se. Csak tisztek.
2021. márc. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De ha valakinek nem rendészeti végzettséget adó diplomája van, hanem más területről lévő civil, és az mellé végez el egy tiszthelyettesit vagy a 10 hónapos rendőrképzőt, akkor semmiképp sem lehet tiszt, nem?

Tudtommal tiszt csak tiszti diplomával lehet valaki, más diplomával nem.

2021. márc. 31. 15:26
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Diplomás rendőr? Hahaha meg a 8 általánosuk sincsen meg
2021. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

Gondolom te is ismered a mondást, mindenki egyenruhásnak születik, csak a jobb képességűek továbbtanulnak.

Ez a mondás is rávilágít, hogy te nem igazán értetted meg, a diplomás ember nem megy rendőrnek.

Csak az alja nép. Az ostobák. Ők meg csak nevükben diplomások.

2021. ápr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Több embert ismerek, akikből úgy lett rendőr, hogy nem is gondolták előtte arra, hogy belépjenek a rendőrségbe.

A történetük egyszerű:ott kaptak munkát.

Van közöttük informatikus, aki századosi rangban van, de meg soha nem láttuk egyenruhában, de van aki érettségivel, diplomával nem talált normálisan meg isbfuzetett munkát, és jobb híján elment rendőrnek és ott ragadt.

Vannak olyanok is, akik tudatosan rendőrnek készülnek, de közel sem annyira vonzó már, mint régebben volt.

Az Orbán kormány első intézkedéseinek egyike volt, hogy a BM dolgozók kedvezményes nyugdíjba vonulási lehetőségét megszüntette, a közhiedelemmel ellentétben a rendőrök, tűzoltók, mentősök többsége nem fidesz rajongó

2021. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen durva, hogy emberek ostobáznak másokat úgy, hogy olyan témához szólnak hozzá, amiről fingjuk sincs.. Milyen szomorú
2021. okt. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6! De akkor nem is kellett elvégezni semmilyen képzsét, csak egyszerűen felvették őket? Vagy a 2 éves tiszthelyettesit azért elvégezték, legalább menet közben?
2022. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Én pl jogászként a jó fizu, a és a századosi rendfokozat miatt jöttem ide. Ez azért jó, mert van egyenruhám, (bár itt a jogi főosztályon nem nagyon használjuk), ingyen eddzhetek és megtanultam lőni is
2023. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!