Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ki jelentkezhet ezekre a...

Ki jelentkezhet ezekre a rendőrségi állásokra?

Figyelt kérdés

Adott két álláshirdetés, ahol a feltételeknél mindkét álláshirdetésnél az van megadva, hogy elég egy bármilyen alapdiploma (ha jól értelmeztem), és mellé egy adott szakképesítés. (Lent bemásolom ezeket a részeket, úgy érthetőbb.)

Emellet viszont elvárás az is, hogy tiszt legyen az, aki jelentkezik.

Úgy tudom, hogy tiszt csak az lehet, akinek tiszti diplomája van. Az nem lehet tiszt, aki civil diplomával és valamilyen rendészeti szakképesítéssel rendelkezik.

Akkor ez mégis hogy van? Ha valaki civil diplomával letesz egy ilyen szakképesítést, akkor betöltheti ezt a munkahelyet? Dehát attól nem lesz tiszt. Nem teljesen értem, valaki légyszi segítsen:D


[link]


,,Az állás betöltéséhez szükséges feltételek:

* rendészeti felsőoktatásban szerzett szakképesítés (Rendőrtiszti Főiskola, vagy NKE rendészeti felsőfokú végzettségként elismerhető szak) vagy állami felsőfokú végzettség és rendészeti szervező szakképesítés megléte;

* tiszti rendfokozatban és beosztásban fennálló hivatásos jogviszony”



[link]


,,Az állás betöltéséhez szükséges feltételek:

* rendészeti felsőoktatásban szerzett szakképesítés (Rendőrtiszti Főiskola, vagy NKE rendészeti felsőfokú végzettségként elismerhető szak) vagy állami felsőfokú végzettség és rendészeti szervező szakképesítés megléte;

* tiszti rendfokozatban és beosztásban fennálló hivatásos jogviszony”



2021. ápr. 21. 00:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat várok, fogalmam sincs ki az a Levike, nem poénból írtam ki a kérdést, egyszerűen érdekel, hogy milyen végzettség kell ezeknek az állásoknak a betöltéséhez. Ha valaki erre nem tud érdemben válaszolni az kérem ne kommenteljen. Köszönöm.
2021. ápr. 21. 09:39
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Lollz... hogy kiürítették a válasz szekciót.
2021. ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Ezek után tudod ki válaszoljon neked...
2021. ápr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha valaki elkezd kötekedni, és értelmetlen dolgokat írni, annak a kommentjét nyilván jelentem, nem tudom mi bajotok van, de ha nem tudjátok a választ, illetve ha nem a kérdésre válaszoltok, akkor ne kommenteljetek ide, mert erről szól ez az oldal.


A választ egy értelmes embertől továbbra is szeretettel várom!

2021. ápr. 22. 10:08
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Na igen van hogy a kérdező nagyobb troll, aztán az ÖSSZES választ jelentgeti!!!!
2021. ápr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!