Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit gondoltok az újabb "rendőr...

Mit gondoltok az újabb "rendőri túlkapásról" ?!

Figyelt kérdés

[link]



Szerintem teljesen jogos volt a fegyverhasználat.


A videó más szemszögből pedig olyan érzetet kelt, mint amikor a romák balhéznak itthon, ordibálnak a rendőrrel stb...


Szerintetek megint lesznek BLM tűntetések (fosztogatások) ?



2021. ápr. 22. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Nem tartom jogosnak, mert a nőnél nem fegyver volt, hanem egy kés. Sokolni kellett volna vagy ha már többen voltak a rendőrök akkor le fogni. Max figyelmeztető jelzést leadni.

Amúgy gusztustalan volt az összes családtag. És most amerikában az ilyen undormányokat védik.

2021. ápr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Meglepő számomra, hogy valaki a bűnözők jogaiért aggódik...
2021. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Remélem nem veszik egy kalap alá a Floyd-gyilkossággal (nyilván lesznek akik megteszik). Ott ugye majdnem 10 percig térdeltek egy fekvő emberen aki már az életéért könyörgött, 0 kockázattal össze lehetett volna csomagolni és vinni az autóhoz. Itt egy agresszív, felfegyverzett embert kellett megállítani a lehető legrövidebb idő alatt. Meg lehetett volna oldani másképp? Talán. Van Taser, lehet egy lövés is elèg lett volna. Szerintem ettől még védhető döntés a rendőrtől
2021. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3


Nekem az az érzésem, hogy Floydügy után szigorúbban fogják venni az ilyen eseteket, egyébként osztom a véleményed.

2021. ápr. 22. 10:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha egy tehén nekem jönne késsel, én is lelőném. Valahogy arra emlékeztet a dolog, amikor a Dark Souls-ban Sifet le kellett győzni. Az is szomorú volt, de hiába cuki kutyus, ha neked megy a szájában egy nagy pallossal, akkor nem sok választásod van.
2021. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelmű, hogy a fegyverhasználat jogos volt. Sokan lebecsülik, mennyire veszélyes fegyver a kés.
2021. ápr. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


a kommenteket érdemes elolvasni

2021. ápr. 22. 11:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Kés veszélyesebb fegyver mint a lőfegyver sokszor.

Tejesen jogszerű és szakazerű volt, hisz a késedelem a másik ember életébe került volna.

2021. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!