Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hazugságvizsgáló, poligráffal...

Hazugságvizsgáló, poligráffal valakit vizsgáltak már?

Figyelt kérdés
Mekkora az esélye hogy igazat mondok mégis azt írja hogy kamuzok? Tehát az álpozitív eredmény..
2021. máj. 25. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Kérd meg Fegyőrt, és összehoz neked olyan eredményt, amilyet szeretnél.
2021. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég kicsi. Igazából valakin vagy működik a dolog vagy nem. De az a kalibráció során kiderül. Az "átverés" is az szokott lenni, hogy fals potitívat produkálnak kalibráció során és így az alany nem vizsgálható.
2021. máj. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ utolsó!


Mi az a kalibráció? És ha utánna direkt felcseszik az agyam?

2021. máj. 26. 10:02
 4/6 anonim ***** válasza:
A kalibráció során semleges és érzékeny kérdéseket tesznek fel amire a válasz ismert. Pl. milyen nap van ma, szereted-e a csokit stb. Ezalatt a gép figyeli az életfunkcióidat és ebből tud a vizsgálatot végző személy következtetni arra, hogy igazat mondasz-e ha a válasz már nem ismert előtte. Olyan nincs, hogy felcseszik az agyad, az egész rögzítve lesz és ha bármi olyan hatás fedezhető fel a felvételen ami korrumpálhat, akkor az egész érvénytelen.
2021. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Illetve privát üzenetre nem válaszolok, max itt.

Valaki kérdezte, hogy volt-e dolgom ilyen vizsgálattal. Igen volt, mindkét oldalon de nem a rendőrség keretein belül.

2021. máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Senki nem lopott, mégis valakire ráakarják verni, főképp rám és ezmiatt effektíve köcsögök velem. Tehát érezhető hogy engem akarnak megtörni... holott nincs hova törni, nem én voltam, eléggé összetörtem egyáltalán az eljárástól is.

Ezért kérdezem hogy a hazugságvizsgáló során tudnak-e köcsögösködni, vagy teljesen külön ember zárt körök közt vizsgál?


Mert gondolkodok hogy melyik a jobb, ha elvállalom de fake pozitív, de mivelhogy senki nem lopott más bizonyíték nemlesz így rámverik. Vagy ne vállaljam el, de akkor meg azért leszek gyanús.. ?


Valaki nincs akivel a rendőrségen játszották el ugyanezt... ?

2021. máj. 26. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!