Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Audi S4 Avant rendőrautó ha...

Audi S4 Avant rendőrautó ha az út szélén áll (autópályán) van esély, hogy sebességmérővel van felszerelve, vagy ez nem jellemző rájuk?

Figyelt kérdés
2021. jún. 25. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Azt tudom neked mondani Audi S4 ügyben, hogy mi becsületes emberek betartjuk a törvényeket.

Innentől teljesen érthetetlen a kérdésd.

2021. jún. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy igen, lehet hogy nem.


Csak nem bele futottál egybe gyorshajtva?

2021. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fsms ***** válasza:
van esélye.
2021. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem egy ilyenből mértek be. Nem autópályán, hanem mellette egy főúton, de az autópálya rendőrséghez tartozott az autó. Az anyósülésen volt felszerelve a tafi, onnan tudom, hogy utánam jöttek és lemeszeltek, szakadó esőben. Utánfutóval mentem 82-vel főúton, 10 ezrembe fájt. Remélem gyógyszert vettek belőle
2021. jún. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
M3ason mentem reggel kifelé, és van egy szakasz ahol 120ra csökken a megengedett, lehet hogy belefutottam sajnos
2021. jún. 25. 15:24
 6/6 anonim ***** válasza:
110-es táblánál 134-nél küldik a csekket objektív felelősség alapján. 120-as táblánál 140 felett kellene menned hogy megbüntessenek. Ez csak akkor érvényes ha nem állítanak meg, de ahogy kiveszem soraidból ez nem történt meg.
2021. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!