Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha el tudtam futni az ellenőrö...

Ha el tudtam futni az ellenőrök elől, attól még letudnak, lefognak nyomozni (kamera felvétel stb.)?

Figyelt kérdés
Nem volt jegyem és jöttek az ellenőrök, azonnal meg akartak büntetni, mondtam nincs nálam személyi, akkol mondták hogy rendőrt hívnak és egyik vette már elő a telefont, de megállóhelygez érkeztünk és kinyitotta az ajtót én meg el tudtam így futni, csak hallottam hogy utánam ordibálnak hogy azonnal álljon meg fel fogjuk jelenteni stb.
2021. júl. 18. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Reméljük.
2021. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 árokpart ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy olyan fontos lennél. Azért most őszintén megéri ez nem egyszerűbb jegyet venni vagy ha sajnálod rá a pénzt, 1-2 megállónyit lehet menni gyalog is az nem akkora távolság.
2021. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. sokat mentem nagyon és nem volt pénzem jegyre
2021. júl. 18. 21:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem lesz semmi
2021. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "rendőrt hívunk" szöveg csak ócska blöff. Egyszer velem is megesett, hogy bár volt jegyem, de nem kezeltem (időben). Elkezdtek keménykedni, hogy ha nem adom oda a személyit, akkor rendőrt hívnak. Mondom: oké, hívják. Ezt még 3x megismételtem, de folyton mellébeszéltek. A rendőr egy ilyenre nem fog kijönni, ők meg hoppon maradnak.
2021. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 árokpart ***** válasza:
100%
5-ös Igen szerintem is sokszor csak trükk. Nekik mármint az ellenőröknek sem hiányzik egy rendőrségi hercehurca. Mert teszem azt a bliccelővel való intézkedés nem áll meg a sima személyazonosság megállapításánál és netán előállítás történik, akkor az ellenőröknek is ugyanúgy be kell menniük a rendőrökkel a rendőrségre , mert tanúskodniuk kell hiszen ők kérték az intézkedést. Ez a legtöbbször nem 10 perces dolog.
2021. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érsz meg nekik annyit
2021. júl. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kit jelentenek fel, hm? ha nem adtad át a személyidet. Ez a lényege! Azt aki ”akciójuk” közben elszaladt ... mert okosabb volt mit ők :D
2021. júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!