Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Elloptak tőlem 2db fa polc...

Elloptak tőlem 2db fa polc elemet, lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés

Nem fért el minden nálam, ezért a földszinten hagytam a lifttől 2-3 méterre a fal mellett 2 polcot, mire visszaértem a 10.ről, már nem volt ott. Mit csináljak? Lehet valamit tenni? Kamera van nem messze de az a postaládákra néz és nem lát oda. Miért visz el valaki 2db 30x50-es polcot...

Eléggé elkeserít hogy ilyen megtörténik egy lakóházban ahova még csak be sem tud jönni akárki.



2021. júl. 21. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Valóban szomorú helyzet. Én is szomorú leszek, amikor lopással kapcsolatos történeteket kell hallgatnom (Jelen esetben olvasnom), szóval fogadd együttérzésemet!


Hogy lehet-e tenni valamit?

Szerintem sajnos nem.

Mekkora volt ezeknek a tárgyaknak az értékük?

2021. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

maximum megátkozni tudod...

esetleg kérdezz körbe hátha valaki bevitte magához

2021. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azt hitte, hogy valaki szemetet hagyott ott, előfordul az ilyen, és kidobta. A kukában nézted?
2021. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Fsms ***** válasza:
Semmit. 3# logikus gondolat. Gondolom kamera nincs.
2021. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igazából tudom én hogy semmit nem lehet tenni.

Csak kicsit sokk hatás alatt kiírtam gyorsan, ne haragudjatok.

De köszi a válaszokat!

Elvileg nem dobta ki senki elmentem a kukák mellett.

2021. júl. 21. 20:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nincs harag :D

teljesen megértelek... én sosem mertem lenthagyni semmit a lépcsőházban csak ha őrizte valaki a családból.

Most falun lakom, de zárom az ajtót azonnal ha elmegyek hátra füvet nyírni vagy a garázsban matatni valamit... nem bízom már senkiben.

2021. júl. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetően azt hitte az illető, hogy valakinek nem kellett, azért tette oda, neki meg kellett. Annyit tehetsz, hogy kiírod a lift mellé jó nagy betűkkel, hogy kéred vissza
2021. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha otthagyod őrizetlenül, akkor a kamerák látószögében kell hagyni. Egyébként az is lehet, hogy valaki azt hitte, hogy lomnak tette ki valaki, és elvitte, hogy neki még jó lesz.


Nálunk szokott olyan lenni, hogy kitesznek valamit a lépcsőházba a földszinten, ami nem kell, és ha valakinek kell, akkor az elviszi, ha meg nem viszik el 1-2 napon belül, akkor a tulajdonos kidobja a kukába.

2021. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A 7-es jó ötlet. Írd ki a liftre, hátha valaki rossz szándék nélkül vitte el, mert kitett lomnak hitte.
2021. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben, megpróbálom. :D
2021. júl. 22. 07:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!