Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha feljelentest teszek ismert...

Ha feljelentest teszek ismert szemely ellen, egyuttal atadjam a bizonyitekokat is?

Figyelt kérdés
Kihallgatas elott a bizonyitekok alapjan tesznek fel kerdeseket, gondolom.
2021. aug. 6. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem árt azzal vigyázni mert ha nem állapítják meg bűnösségét az hamis vád neked.
2021. aug. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dehogyis.

Menj be, jelentsd fel és minden bizonyíték amid van dobd a legközelebbi folyóba! Majd az ügy menetele közbe szólj a rendőröknek, hogy egyébként neked vannak bizonyítékaid, csak beledobtad a folyóba.

2021. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-es, nagyon nem...


2 éve feljelentett egy idióta rágalmazásért, nem volt bizonyítéka ellenem, fel is mentettek...


Feljelentést tettem hamis vádolás miatt, azt a választ kaptam, hogy azért lett felmentés, mert nem volt bizonyítható, de attól azonban jogosan gondolhatta az illető, hogy én követtem el amit állított és le is zárták a nyomozást...

2021. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!