Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen feltételekkel lehet...

Milyen feltételekkel lehet jelentkezni külföldi misszióra a rendőrségen belül?

Figyelt kérdés
2021. aug. 8. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Semmilyen. Katonaságnál lehet.
2021. aug. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Ahogy az #1-es írta, rendfenntartási feladatra is a hovédségtől lehet kimenni misszióra, a rendőrség nem küld senkit misszióba max. az Interpolhoz, Europolhoz összekötő tisztként.
2021. aug. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam eddig hogy katonaságtól lehet csak menni, de ez nem így van, ha esetleg mást is érdekelne. Jelenleg is látnak el rendőrök - járőr beosztásban - külföldön pl. Macedóniában szolgálatot.
2021. aug. 9. 00:16
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

#1 #2 butaságot ir.

Minden évbe van nem sok, de több országba is külszolgálat a magyar rendőrségtől.

A pontos feltételeket nem tudom, de semmi magas elvárás nincs, jellemzően a nyelv tudás hiánya miatt nem is szívesen jelentkeznek a rendőrök, simán kilehet menni.

2021. aug. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen, mennek magyar rendőrök a horvát tengerpartra a magyar túristák miatt, nyelvtudás kell, másról nem tudok.
2021. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen.
2021. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Kolléga 3 éves rendőrként ment ki, nyelvtudás, nyelvvizsga nélkül Macedóniába 1 hónapra. Nincs előfeltétele. Van ahol kell a hátszél mert egyes helyeken ez menő dolognam számít. Máshol meg úgy kell ilyenre embert keresni.
2021. aug. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!