Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Igaz, hogy a romák között...

Igaz, hogy a romák között arányaiban jóval gyakoribb a bűnöző életforma mint a magyarok között?

Figyelt kérdés

2021. aug. 9. 14:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Bede Mártonnak nagyon sok agymenése volt már. Ő még a 444 színvonalát is csak alulról súrolja.
2021. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

A magyar sem volt szent soha, csak ma már előadja magát követendő példának, közbe meg dolgoznak nagyon sokan fillérekért, és a gyávaságuk miatt lenézik azt aki legalább megpróbál ügyeskedni.

Külföldön dolgozni is lehet, de valaki oda megy ki seftelni törökökkel, feketékkel, és abból él.


Nem cigány függő hogy ki mit követ el, ahol kell a pénz, és a semmiből kell, ott marad az erőszak, a jobb módban élő lehúzása, ez a világon mindenhol így megy, Ázsiai területen is.


Még mielőtt valaki elsütné azt a marhaságot hogy tanulni kellene, annak azt mondom tanuljon ő, diplomázzon le, összefog tudni szedni annyi pénzt 1 éven belül amennyit egy cigány banda összeszed nagy értékű autólopásból és drogból?


Direkt nem a pincefosztogató Borsodiakról írtam, mert azok lelencek, sok a rossz tapasztalatom velük.

2021. aug. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

", összefog tudni szedni annyi pénzt 1 éven belül amennyit egy cigány banda összeszed nagy értékű autólopásból és drogból?"


Nem. Biztos hogy soha nem fogok tudni annyit össze szedni, mint ők.

De jól élek, eltartom a családom, és nem kell azon remegnem, hogy mikor rúgja rám a TEK vagy valami rosszabb az ajtót.


Volt olyan ismerősöm, aki nyomta ezt a terjesztést. Elég szépen megélt, viszont állandóan remegett, mikor törnek rá a rendőrök. Ha nem a rendőrök miatt, akkor azért mert épp nem tudta kifizetni a nagyhalat.


Egy másik szálló történet elég megalapozottan. Csávó nyomta a dílerkedést, bebukott vele, el is vitték, aztán felnyomott pár embert. Talán másfél évet ült. Mióta kijött csak a suli elé megy le, hogy haza vigye a gyerekét, és otthon ülnek, sehova nem mennek, senki se látja őket sehol. Előtte állandóan villogott a városba az új autókkal, naponta képek a facebookon járta át országot.


Nem meri kitenni a lábát mert fél azoktól akiket felnyomott.


Biztos hogy 1 hónapba többszörösét kereste, és talán még most is keresi mint én.

Ő viszont nem meri kitenni a lábát, én pedig szabad vagyok.

Talán mégis megérte tanulni, és tisztességesen kevesebbet keresni.


Nagyon magasan kell lenni ahhoz, hogy te ebbe ne bukj bele, ne dobjanak fel.

És mindenki más, de nekem nem érne meg az a zsír új Mercedes, hogy ne tudjak kellemesen aludni.

2021. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#13

Na ezért nem kell piszkálni azokat akik bevállalják az ilyesmiket, még 11 éves sem voltam amikor egy balhé után az összeszurkált srác még kibírt szaladni a lépcsőházból de ment utána akinek tartozott, nyilván ki is akarta nyírni csak egy családtag leütötte a késelőt.

Van aki nem tart a börtöntől főleg ők, bemegy ha szerencséje van ismerős is lesz bent, így elmegy az idő. A cigányok nem igazán panaszkodnak kint hogy rossz lett volna bent, persze mert nem kötnek bele úgy mint egy magyarba.


Akinek van esze, annyit vállal amivel kulturáltan megél munka nélkül, de az irigyekre, bepróbálkozásokra az ilyenek már felkészültek, van olyan család is akivel azért nem szórakoznak mert a családtagjaik elintéznék őket.

2021. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Tanulni kellett volna"


Arra sincs pénzük hogy a 8 általánost kijárják.

Aztán a kis gazdag gyerekek pattognak, mert a szülei fizetik a diplomát. Aztán mekkora életművészek.

2021. aug. 10. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15

Neki sikerült elvégezni a 8 osztályt:

https://www.youtube.com/watch?v=S4dQT6HcIZE

2021. aug. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!