Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Voltál már fogdában?

Voltál már fogdában?

Figyelt kérdés
Mi volt benne a legrosszabb?

2021. aug. 10. 05:59
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Én nekem még akkor is sikerült elkerülnöm, mikor megvertem a 2 szegedi cigányt, a BÍRÓSÁG épületében... de amit így a szegedi barbie rendőrség épületében láttam belőle, az alapján ami sztem a legrémisztőbb, a börtönőr...


Nagyon alpári, uralkodni vágyó kis senki aki a rabokon tölti ki kisebbségi komplexusát.

2021. aug. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"rendőrség épületében láttam belőle, az alapján ami sztem a legrémisztőbb, a börtönőr..."


A rendőrség épületébe mit keresett börtön őr?

Te kevered a szezont a fazonnal.

2021. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Szegedi Rendőrkapitányság épületében, a Barbie színű épületben van fogda az őrizeteseknek...


A fogda őrt láttam, nem tudom, hogy ott hogy hívják...

2021. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont neked való, Levike :)
2021. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa... Kicsit túltolt szalagavató (részegen szökőkútban fürdés éjszaka) később visszapofázás a rendőrnek (bevitt éjszakára aztán csaktanulbelőleagyerek),legutóbb pedig testisértés (benyúlt az ablakon a beduin én meg odacsuktam a kezét amig a rendőr ki nem ért. Sajna eltört szegénynek, de nekem csak 4órát kellett bennlennem).
2021. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj, az utolsón behalooookkkk :D
2021. aug. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Zárkamenő voltam anno..7 évet ültem. Azóta senki se mer szólni
2021. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!