Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi történik, ha elkapnak...

Trichard2001 kérdése:

Mi történik, ha elkapnak közterületen nem viselhető fegyverrel?

Figyelt kérdés
Tegyük fel kést vagy viperát találnak a rendőrök nálad egy igazoltatásnál vagy kiesik a zsebedből szórakozóhelyen a bicska és kihívják a kopókat. Hogy zajlik egy ilyen esemény? Dumálgatnak veled a helyszínen, elkobozzák a fegyvert azt kiadják a pénzbírságot? Vagy évekig kell járkálnod a bíróságra mire végre valahára rádsózzák azt a 100 ezer ftot?

2021. nov. 19. 18:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%

11

Meg jah,van esze az kérdezőnek,hogy viperàval,harci késsel szóraszkozkodjon,de arra nem hogy kikötéssel mi járhat érte..

Ha esetleg használja,csúnyán megütheti az bokáját

2021. nov. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Elveszik és pénzbírságot kapsz.
2021. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
5%
Ez a kérdező egy olyan kis suhanc akiket az utcán sétálva szoktam felrugdosni :D
2021. nov. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egyébként 20 vagyok és kerestem Google-ön. Azt írták pénzbírságot kapok, de ezen felül nem írtak semmit az egészről, ezért kérdeztem itt meg, ugyanis erre való ez az oldal. :)
2021. nov. 20. 10:37
 15/17 anonim ***** válasza:
8.-nál a pont.
2021. nov. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Azert ha szar környeken vagy előfordulhat, hogy ki kell pakolni. Es nyivan ha "csak" vipera, vagy egyéb szokasos van nálad (nem egy csurom veres machete pl) akkor elveszik, lepapirozzak, aláiratjak veled. Ha nincs különösebb ok bevinni, akkor nem visznek be.
2021. nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nos először is az általad leírtak közbiztonságra különösen veszélyes eszközöknek minősülnek. Igazoltatás során maximum akkor fogják megtalálni, ha úgy döntenek, hogy ruházat átvizsgálást hajtanak végre. Ha előkerül a cucc, akkor értelemszerűen elkobozzák és ha úgy döntenek, akár elő is állíthatnak és bevisznek a kapitányságra. Majd ezt követően szabálysértési eljárást indíthatnak ellened, ami 50-150 ezer Ft-os bírságig terjedhet.
2021. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!