Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mellettem lőtték el a petárdát...

Mellettem lőtték el a petárdát amikor tilos?

Figyelt kérdés

Helló! 3 cigány (vagy ahhoz hasonló) gyerek ma pont mellettem lőtt el egy petárdát amikor mentem az egyik főutcán a boltba. Amúgy is ilyen keménykedő mozdulatokat tettek, köpködtek stb.

Mit lehet tenni? Egyből a rendőrséget kellene hívni? De addigra elmennek...

Szólnék én csak még belém kötnének meg talán még rám is dobnák a petárdát


2022. jan. 2. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem tudsz semmit tenni.

Ha valaki megtudja hogy hol vehettek petárdát, azt a helyet lehet feljelenteni.

2022. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Szomorú, de sajnos sokat nem tudsz tenni. Akiknek meg kellene, azok nem tesznek. Egy lehetőséged van, tavasszal olyan pártra szavazol, akik nem támogatják ezen népcsoport szaporulatát.
2022. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Titokban kell őket követni és folyamatosan tájékoztatni a rendőrt.
2022. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek érdemes ilyenkor rájuk szólni? Vagy mondjuk megbosszulnák? Megkéselnének (szélsőséges esetben)?
2022. jan. 2. 14:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson. Ilyenkor próbálj meg minél gyorsabban elhúzni onnan és még véletlenül se nézz rájuk, főleg ne a szemükbe. Simán neked mennek bármi ok nélkül, ezek állatok. Velem is többször előfordult már, hogy mentem az utcán és véletlenül pont odatévedt a tekintetem egy ilyen orkra, egyből ordított hogy "MIVAAAN". Ezek állatok, mentsd a bőröd és szard le ha már a közeledbe vannak, de inkább próbáld meg nagy ívben kikerülni őket mindig, megéri plusz néhány perc hogy akár az út másik oldalára átmenj, inkább mint hogy a hátadba állítsák a kést.
2022. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Üdvözöllek Cigányországban! Költözz más településre, az elmondásod alapján a védett faj ott már elérte a kritikus tömeget... Addig lépj, amíg ér még valamit a házad!
2022. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elvileg ez a település tőlük mentes (legalábbis majdnem). Amúgy nem biztos, hogy mind az volt, csak az egyikök volt egyértelműen az, ahogy vissza emlékszem. A másik kettő - nem tudom - talán hasonló
2022. jan. 2. 14:21
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezek csak együtt keménykednek, igazából fiatalok. Ha már ketten lépnek fel határozottan ellenük meggondolják magukat.
2022. jan. 2. 21:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!