Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Valóban nincs sok lopás,...

Valóban nincs sok lopás, hihető amit a nyomozó mondott?

Figyelt kérdés

Tavaly májusba bekerűltem letartóztatásba lopás miatt. Sajnos rossz életvitelt éltem, csináltam de befejeztem és soha többet. Az volt az utolsó, amikor Debrecenben a Magyar-Iszlámközösség Bem József Murát mecsetből több százezret loptam. Én megbántam.


Majd a nyomozás során, a nyomozók bejöttek a börtönbe és ott hallgattak ki folytatólagosan. Mondtàk, hogy amióta bent vagyok nincsennek öltözői besurranásos lopások.


Mondtam, biztos vannak, mert napi szinten sok van. Azt mondta, hogy nincs sok, ők jobban tudják, ők dolgoznak a rendőrségen.


Namost Debrecen nagy város 210 ezer lakosú. Rengeteg sportklub, létesítmény van.


Szerintem mindig akad ahol lopnak sajnos.


Szerintetek igaz, hogy nincs sok ilyen lopás vagy csak ugratott a nyomozó?


Az biztos, hogy èn megváltoztam, nem csinálom tovább.



2022. jan. 21. 20:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A rablókat jegyzik meg nagyon, mert az pl. Debrecenben átlagosan félévente van egy.
2022. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!