Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyesmivel valóban komolyan...

Ilyesmivel valóban komolyan foglalkozik a rendőrség?

Figyelt kérdés

Egy kolegám, egy pasas aki meleg azt állítja, hogy a nevében létre hoztam egy kamu PlanetRomeos profilt és ott más meleg férfiakkal chateltem- állítja, közöm NINCS ehhez!


Ezt belökte a többi kolegának, 4 képernyő mentése van, egy chat, egy kép az állítólagos profilról meg képek róla, egy idézet is...


Mikor a céghez jöttem egy éve, az elején beszélgettem vele, de a téma nagyon arra fele haladt, hogy menjek fel hozzá, na ezekről a beszélgetésekről nekem is vannak Facebookos képernyőmentéseim.


Később már nem beszéltünk, össze is jött vmi hapival.


Januárban pedig össze fogott sok női kolegával és azóta kiakarnak rúgatni.

Az utolsó beszélgetskor azt mondta, hogy engem a cégnél annyian utálnak, hogy mondjak fel.

Utána dobte be ezt az állítólagos kamu profilt...


Állítólag volt bent ezzel a rendőrségen...


Nah, most elképzeplem a sztorit, belép, ,,Jó napot biztos urak, engem zaklatnak"-tól, hogy felveszik a jegyzőkönyvet, magánindítványt, stb.


Ebben az ügyben valóban nyomoznak, komolyan veszik Őt és semmi kétség nem merül fel abban, hogy esetleg hazudik, annak érdekében, hogy kirúgjanak?

Számíthatok házkutatásra, telefon lefoglalásra, előállításra?



#zaklatás #PlanetRomeo #meghurcoltatás
2022. ápr. 6. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Valóban komolyan foglalkoznak az internetes zaklatással!

A kétség nem merül fel, hogy hazudik egészen addig, amíg Te nem állítod ezt!

2022. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez krva jo, kicsit elegem van már az ilyen idiótákból, hogy miattuk állandóan a rendőrségre kell járkálnom.
2022. ápr. 6. 18:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na... hogyhogy? Nem az első eset?
2022. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szted jó ötlet lenne a beszélgetéseket már most elküldeni a rendőrségre?
2022. ápr. 6. 19:27
 5/9 anonim ***** válasza:
aha
2022. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Szóval másokat is zaklattál már?
2022. ápr. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fsms ***** válasza:
100%

Ne csinálj semmit. Majd ha keress a rendőrség akkor megválaszolod. Neki kell mindent bizonyítania, amit nem tud. Az ip címet nem adja ki ilyen esetben a meta, etc.

Semmi nem lesz belőle.

2022. ápr. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom elképzelni hogy egy ilyennel komolyabban foglalkozzanak, inkább a gyermekbántalmazás az, ami ellen minden erejükkel küzdenek.
2022. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy képernyőfotó önmagában nem bizonyít semmit.
2022. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!