Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Átlagemberek, ha beadványt...

Átlagemberek, ha beadványt írnak a rendőrségre, nem szokták paragrafusszámokkal alátámasztani? Azaz nem szerepel a beadványukban paragrafus?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jogász, csak egy átlagember, aki ma este beadványt írtam elektronikusan e-mailen a rendőrségre és 4x szerepelt benne paragrafus, hogy az idézés Be.113. paragrafius (1), b.pont, ilyenek például. Hivatkoztam paragrafusokra is.


Átlagember szokott hivatkozni a beadványban paragrafusokra vagy nem is tudják, azt sem, hogy hol keressék, örülnek, ha leírják, hogy mit szeretnének?



2022. máj. 6. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaj Levike az átlagemberek nem irkálnak beadványokat a rendőrségre azt sem tudják mi fán terem az egész.Ügyvédhez szaladnak aki intézi helyettük.
2022. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Az ügyvédek meg a szegedi rwndőrök ostobák mint 6 pár lúd...
2022. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tanúként idéztek jövőhétre. Azt mondta a nyomozó a telefonba, hogy ki kell, hogy hallgassanak tanúként, hogy miért, nem tudom.


Szerintem meg nem kell kihallgatni tanúként, hagyják a fenébe, ugyanúgy meg fogják kapni a fizetésüket, most nem èrtem, hogy miért nem lehet ezt mellőzni.


Játszanak ott.

2022. máj. 6. 22:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagyis hát a hülyeségüket csinálják.
2022. máj. 6. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!