Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha a rendőrkapitányságra...

Ha a rendőrkapitányságra küldtem -e-mail üzenetet ügyszámra hivatkozva, akkor az csak gépen marad meg, vagy ki is nyomtatja a nyomozó és beteszi az ügy mappájába, azaz a "bűnügy**" feliratú mappába?

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Levike,a rólad készült képeket,videókat a robot madarak töltik fel az FBI központi szervereire.
2022. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1 Ha két szó közzé vesszőt teszünk, akkor szóközt is kihagyunk.


Te így írtad: "Levike,a rólad" Ez nem helyes.

"Levike, a rólad" Így a helyes.


Tehát a vessző után szóközt hagyunk ki.


És akkor engem néznek betegnek...

2022. máj. 25. 18:28
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj Gyula,a börtönbe nem szeretik a nyelvtan nácikat.
2022. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok börtönbe, hanem VOLTAM.
2022. máj. 25. 18:35
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben vagyok. Szerintem beteszik.
2022. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
MÉG LESZEL gyula,leszel a börtönbe
2022. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem vagyok börtönbe, hanem VOLTAM".

Jelen esetben: börtönbeN.

2022. máj. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tegnapelőtt hétfőn este írtam egy e-mailt a rendőrkapitányságra, amit tegnap reggel 8 kor amikor munkába álltak akkor olvastak biztos. Mert én hiába hétfő este 8 kor küldtem, azt már csak kedden olvassa a nyomozó.


A lényeg, hogy múlthét hétfőn május 16 án tanúkihallgatáson voltam ahol kérdezték, hogy miért jártam a gimnáziumban. Mondtam, hogy a kosárlabda akadémia technikai igazgatóját kerestem, aki korábban rendőr nyomozó volt, az Önök kollégájuk. Azt is kérdezték, hogy miért kerestem ezt a technikai igazgatót. Erre azt mondtam, hogy azért, mert át akartam neki adni azt az üzenetet, hogy két volt kollégájának, akik jelenleg is rendőrök adja át nekik, hogy énvelem ők ne találkozzanak. Ezt jegyzőkönyvbe vették. De ezzel nem mondtam rosszat. Fenyegetés nem történt, más miatt is van, hogy valaki nem akar találkozni két rendőrrel. De aznap kihallgatás után az egyik rendőr, akivel nem akarok találkozni, mondta, hogy "hallom a szádra vettél" Mondtam igen, mert magával meg a kollégájával nem akarok talalkozni. Az, hogy azt mondtam, hogy nem akarok találkozni velúl ez még nem fenyegetés.


Azért írtam e-mailt tegnapelőtt, mert ezek képesek és rámnyomnak egy olyat, hogy két rendőrt fenyegetek, még azt hinnék.


Ezért e-mailben leírtam, hogy amit múlt héten kihallgatásomon jegyzőkönyvben leírtam, -miszerint két ott dolgozó rendőr nyomozóval nem akarok találkozni- azt továbbra is fenntartom. Odaírtam e-maiben, hogy nincs itt semmi fenyegetés, félre ne értsék, hanem egyszerűen csak nem akarok velük találkozni, mert rossz emlékem van róluk, nem akarom őket látni. En olyan ember vagyok, hogy aki nekem a múltban ártott nekem, én azt nem akarom többet látni kész és ennyi. Régen az osztálytàrsaim közzül is voltak olyanok, akik anno ártottak nekem, hogy a mai napig nem akarom őket látni. Kész és ennyi.


Ezt így leírtam e-mailben, hogy nehogy azt higyjék, hogy fenyegetés, az hogy nem akarok velük találkozni, hanem egyszerűen nem akarom őket látni.


Így legalább nem nyomnak rám olyat, hogy rendőrt fenyegetek, mert nem is igaz.

2022. máj. 25. 19:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Levike,aki Gyula,jön a majomhimlő.
2022. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Képzeld, beteszik, sőt, fel is használják ellened.


Ami jelenleg folyik ellenem bűnügy Szegeden zaklatás miatt, küldtem emailt az ügyésznek melyben kérdőre vontam, később a rendőrségen kihallgattak e miatt és azt állította a nyomozó, hogy az email egyben egy beismerő vallomás is...


Sztem nem éri meg emailezgetni velük, de Te tudod.


A szegedi zaklató vtam...

2022. máj. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!