Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Őszintén, az ilyen pancser...

Őszintén, az ilyen pancser betörők miben reménykednek?

Figyelt kérdés

Olvastam egy archív bűnesetet.

Egy ember haragban volt a szomszédjával. Gondolta jól megleckézteti, egyik éjszaka betör hozzá, megveri és kirabolja. Emberünk az asszonytól szervált egy nejlonharisnyát és símaszk híján azt húzta a fejére és így tört be a szomszédhoz. Persze a szomszéd azonnal felismerte és lebukott.


Az ilyen pancserok miért akarnak olyat csinálni amit nem szabad? Vagy legalább arra nem gondolt hogy a nejlonharisnyán keresztül felismeri a szomszéd? De sok ilyenről olvastam már, miért nejlonharisnyát húznak a fejükre reménykedve hogy nem buknak le?



2022. máj. 25. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Húzhatott volna símaszkor is, a szomszéd akkor is megismeri, ha nem szólal meg akkor pedig a mozgásáról. És az hogy a hibát a harisnyyában keresed mindössze annyit jelent hogy te is elkövetnéd ugyanezt a hibát. Csak persze most roppant okosnak hiszed magad.
2022. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Csak nem értem az elkövető gondolkodását, hogy miért egy átlátszó harisnyát húzott a fejére, sok más bűnözőhöz hasonlóan.
2022. máj. 25. 21:10
 3/9 anonim válasza:
79%
Csak nem egy újabb fétises?
2022. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Nem
2022. máj. 25. 21:12
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Miért Levi, te hogy szoktad csinálni?
2022. máj. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Nem is Levike vagyok :D
2022. máj. 25. 21:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem a szexi neccharisnyát kellett volna felbennie
2022. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Húzhatott volna símaszkot is"

Honnan az életből kerített volna símaszkot Hugyos Józsi bácsi? Másfél napos program felutazni Pestre, ha lekési a busz a vonatot. Internet sincs, hogy megnézze, mi az, hogy símaszk. Hol éltek ti? Nem volt, na! Ezt tudta az asszony adni.

2022. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hallottam már olyanról, ahol lyukas zsákkal ment valaki lisztet lopni, és hazáig szó szerint húzta a csíkot, szóval az emberi hülyeséget mindig lehet fokozni. Itt is megvannak Florida Man megfelelői.
2022. máj. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!