Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha van egy ember, aki sokat...

Ha van egy ember, aki sokat lopott, de most már megváltozott, lehet neki hinni?

Figyelt kérdés

Sok rendőrségi ügye volt, mert annyi ökörséget megcsinált.

Nem rég jött ki a börtönből 8 hót űlt mert lopkodott pénzt.


Most ugyan még nincs munkája, munkanélküli, a tesójával és az anyukájával lakik, az anyukája is dolgozik, a tesója is, aki jól keres, kamionozik és ők támogatják pénzelik, úgyhogy rendezett élete van, nem is érthető, hogy miért lopott. Ha nem lop, nem hal éhen.


Viszont mostmár nem lop, megtért, Istenhez imádkozik, templomba jár és keresi a munkát és akin csak lehet segít?


Mit gondoltok, lehet az ilyen embernek hinni, hogy most megváltozott, a multat a lopási életvitelt felszámolta?



2022. máj. 29. 23:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Kizárt. Már eladtad a lelked az ördögnek.
2022. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ambrus Atilla is rablási tervek helyett már csak kerámia tárgyakat készít.
2022. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a lopás nem a legsúlyosabb bűn. Persze csúnya dolog, de ettől függetlenül nem lehet összehasonlítani azokkal akik embereket öltek vagy kínoztak.


Én adnék neki egy esélyt.

2022. máj. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

De Ambrus Attila mennyivel normálisabb és emberibb, mint ez a suttyó Levike, aki templomokból fosztogat, mert "gazdag egyetemista megérdemli hogy elvegyék a pénzét".

Vagy úgy a szemébe fújja közvetlenül a gázsprét az őt feltartóztatni probáló srácot, hogy szerencse hogy az nem vakult bele.


Ne is említsük inkább ezt a debreceni majmot egy oldalon Ambrussal.

2022. máj. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ambrus Attila nem "8 hót űlt", hanem egy kicsit többet!!! Volt ideje rendesen átgondolni. 8 hó az kutya füle, bármiről is van szó, ennyi idő alatt nem változik meg senki. Max elnyomja, de nem írtja ki magából teljesen. Elő fog az jönni
2022. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Levike,neked még anyád meg a testvéred sem hisz,a nyomozók miért hinnék el hogy nem lopsz többet?
2022. máj. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, hogy Isten még a gyilkosak is megbocsát, ha őszintén megbánja Istennek.


Hát akkor egy lopósnak, vagyis volt lopósnak.


A börtönben tértem meg, ki akartam jönni és ISTEN KIHOZOTT.


#4 Te vagy a majom.

2022. máj. 29. 23:34
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
És most nyáron isten vissza is fog küldeni?
2022. máj. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
2022. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#4 Ja beszéled itt a hülyeségeket én soha nem loptam templomból. Mecsetből loptam. Az más. A börtönlelkész is mondta, hogy nem szabad lenne megengedni, hogy ezek a muszlimok az országunkban gyülekezetet alapítsanak.


Gázspray-s sztori az önvédelem volt.


Azt is írd már le kedves #4 es, hogy te mit csináltál.

Néhány éve Halmajugráról buszt raboltál. Buszrablást követtél el.


Youtube-on is fentvagy csak be kell írni a youtube keresőbe, hogy " Kékfény, buszrablás Halmajugra" Ott egy kb.10 perces videó van a tárgyalásodról meg a bűncselekmény témájáról.

2022. máj. 30. 01:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!