Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen nyomozati cselekmények...

Milyen nyomozati cselekmények várhatók ez ügybe?

Figyelt kérdés
Egy januári lopási ügyben engem tanúként hallgattak ki. Gondolom több tanút is kihallgattak. Gondolom engem hallgattaki ki utóljára. Az én idézésem 16 sorszámú volt, a tanúkihallgatási jegyzőkönyvem pedig a 17-es sorszámú irat. Nem is volt olyan vastag a mappa, egy pár lap volt benne. Véleményem szerint a sértett feljelentése a "id" számú volt nem "bü" számú. De mindegy. Most, hogy engem két hete tanúként kihallgattak, ezután milyen nyomozati cselekmènyek várhatók az ügyben?

2022. máj. 30. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Levike,nem akarsz aludni?
2022. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem.
2022. máj. 30. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az kár.
2022. máj. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen ez az autizmus. Levike rávan kattanva erre. Érdekes, még nem is találkoztam autista tolvajjal. Zsenivel már igen, de ezekszerint van belőlük bűnöző is.
2022. máj. 31. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan jó, hogy Levi mindent a "betegségére" fog.

Ő autista, neki joga mindent ellopni mint egy szarka, hiszen ő már csak ilyen, ő "beteg".

Milyen kár, hogy van egy aspergeres és egy autista rendőr ismerősöm is. Mégis csak lehet normálisan is viselkedni és nem egy diagnózis mögé bújni.

2022. máj. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 Hat te nem is nagyon találkozol tolvajokkak, mint a rendőrök, csak a tárgyalóterembe, ott kérdést intézhetsz a vádlotthoz, a vádlott észrevételt tehet nekes, stb...
2022. máj. 31. 13:12
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 Igazából csekély a betegségem, rendesen büntethető vagyok, nem szabad nekem mindent megtennem , tévedsz.


Semmi tudathasadás nincs, semmi jel kényszergyógykezelésre, nem vagyom klínikai eset, csak szimplán hülye.

2022. máj. 31. 13:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!