Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintem ellopták a pénztárcá...

Szerintem ellopták a pénztárcám,de nem vagyok benne teljesen biztos,tegyek feljelentést?

Figyelt kérdés
Valószínűleg nem hagytam el, inkább olyan érzésem van hogy valaki kizsebelt végig gondolva a történteket. De a feljelentés a rendőrségen elég durvának tűnik.
2022. júl. 2. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen tegyél feljelentést, mert a személyi igazolványoddal, meg még ki tudja mit hagytál el, vagy loptak el vissza tudnak élni. A feljelentéssel tudod bizonyítani, hogy mikortól nem voltak már nálad az igazolványaid.

Sok esetben élnek vissza személyi igazolvánnyal és így kerül a nevedre egy vaskos BKK, vagy MÁV büntetés. Ha nincs arról papírod, hogy akkor már nem voltak nálad az irataid, akkor bizony sokba fog kerülni....

Ha bankkártya volt benne, azt azonnal tiltsd le! Most!

2022. júl. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már letiltottam a bankkártyákat is,meg a személyit is ügyfélkapun.

Csak attól tartok,h mondjuk térfigyelő megnézik és tényleg én voltam béna,és elhagytam,de akkor ebből lehet valami hátrányom,hogy tettem feljelentést?

2022. júl. 3. 08:37
 3/3 anonim ***** válasza:
És ha mondjuk vesznek fel hitelt a személyi igazolványoddal akkor nem mindegy, hogy ellopták, vagy elveszítetted? :D
2022. júl. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!