Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Azért emelték meg a villany...

Azért emelték meg a villany árát is mert abból fizetjük ki a rendőrök fizetésemeését?

Figyelt kérdés
Most, hogy a tanárok fizetése helyett a rendőrökére hirtelen lett elég pénz, nekem gyanus, hogy a fogyasztók fizetnek azért, hogy legyen ki megregulázza őket a tüntetéseken, más különben az áram áremelésének nem volt semmi indoka.

2022. júl. 16. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
A volt ferjem rendor, sima irodai, folyamatosan emeltek a fizujat, mar egymillio brutto majdnem, plusz 6 havi fegyverpenzt kapott, plusz 2gyerek utan eves adojat is visszaigenyelte. Most vett hazat, uj kocsit es most meg fejebb fogjak tolni a fizeteset.
2022. júl. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Akkor a rendőröknek miért emelkedik a rezsi ára szintúgy? ;)


Bírom ezeket az embereket.

"A rendőr az én adómból él!" Oké, akkor a rendőr hova\kinek fizeti az adóját??


Őööö....

2022. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es, miből van pénz a közalkalmazottak fizetésére?
2022. júl. 16. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
És a te fizetésedre?
2022. júl. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az én fizetésem nem adóból származik hanem a cég bevételéből ahol dolgozok. Ja és nem, nem fidesz közeli cég tehát nem állami megrendelésből működik. Gondold át miket írkálsz.
2022. júl. 16. 23:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Első, a te volt férjed minimum megyei fokapitany helyettes.
2022. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!