Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök elől elfutás minek...

Rendőrök elől elfutás minek minősül és mikor évül el?

Figyelt kérdés
Még tavaly márciusban maszk nélkül ültem a parkban, mikor igazoltatni akart két járőr elküldtem őket a k. anyjukba és elszaladtam. Darabig követtek, de feladták. Csak azon a környéken kaptam munkát, azért kérdezem. Már marhára elegem volt a covidos lezárósdiból.. és EGYEDÜL voltam amúgy is. (amúgy zöld területekre nem vonatkozott a szabály, de szerintük meg igen. Ez után történt amit írtam)

2022. aug. 4. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Semminek, felejtsd el.
2022. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
szerintem meg drog volt nálad és azért futottál el
2022. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha megtalálnak bevisznek és elvernek.
2022. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
hogy a fenébe tudtál ilyet odaszólni? nincs benned egy csepp kis illem sem...? amúgy meg azt sem tudják ki vagy, de azért szégyeld magad, kulturálatlan hülye gyerek lehettél (remélem azóta érettebb lettél, hogy dolgozni kezdtél)
2022. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted emlékeznek rá? 2021 tavaszán kb. nemzeti sporttá vállt a rendőrök elől elfutás, olyan szinten elegük lett az embereknek a kijárási tilalomból és a kötelező maszkviselésből. Azt meg hozzá sem teszem, hogy hányan váltak közokirat-hamisítóvá (kamu munkahelyi igazolás, kamu sportegyesület igazolás) akkoriban.
2022. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyávaságnak ( anuky intézkedés alóli jogellenes kivonás), és kb akkor el is "évült", amikor feladták az " üldözést"...
2022. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Látod, ha lett volna rajtad maszk, akkor tutira nem ismernének fel, nem kellene félni a lebukástól..
2022. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
így van, mivel igazoltatás nem történt, így nem ismert a személyed. Az elfutást megértem, de a prosztóságot azt nem.
2022. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!