Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem baj, ha letiltom az össz...

Nem baj, ha letiltom az össz nyomozót?

Figyelt kérdés

Sajnos ismer az összes rendőrjárőr, szolgalatirányító tiszt, bűnügyi osztály és sokan fent vannak facebookon.


Arra gondoltam kikeresem mindet és az összeset le fogom tiltani, hogy ne lássanak rólam semmit.


Ez nem baj?


Ennek oka van. Zaklatnak.



#rendőrség #járőrvezető #Szolgálat irányító tiszt
2022. aug. 7. 22:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
14%
Én fel is jelenteném mindet.
2022. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Ugye nem gondolod hogy a nyomozók a facebookról szerzik az információikat?
2022. aug. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
De baj, mert az gyanús lesz nekik. Mint amikor elfutsz ha meglátsz egy rendőrt. Azt hiszik, hogy sáros vagy. Ilyenkor a filmekben az emberre rávarrnak pár megoldatlan ügyet és motozsánál drogot tesznek a zsebébe, amit meg is találnak. Nehogy nálad is hasonló legyen
2022. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Téged úgy is megtalálnak Levike.
2022. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dolguk levike, “zaklatni” a bűnözőket. De ez ne zavarjon téged, csak addig csinálják amíg börtönbe nem kerülsz végre.
2022. aug. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg is köszönik ha kiveszed őket az ismerősök közül.


Amúgy valószínű hogy miután te bejelölted őket, már egyből tiltottak is téged.

2022. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Akit bejelöltem nyomozónőt, aki vizsgáló volt a poffice ügybe, -tiltott-. Az élettársa is tiltott.
2022. aug. 8. 09:23
 8/23 anonim ***** válasza:
Ezen nem is csodálkozom.
2022. aug. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Képzeld valamelyik nap mentem be a rendőrkapitányságra panaszt tenni igazoltatás miatt és ahogy vártam a váróba, a földszinten jött az egyik százados nyomozó nő 42 éves mert a facebookon 1980 a születési éve, annak kritizáltam a multkor a videóját. Ahogy jött a váróban és meglátott, olyan fura pofával mint, aki már életunt, rosszkedvű azt mondta, hogy óóó... Gondolom gondolta, hogy megint itt van már ez a hülye.
2022. aug. 8. 10:10
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát elég gyakran megfordulsz náluk, ez nem meglepő
2022. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!