Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy lehet Facebookot feltorni...

Hogy lehet Facebookot feltorni? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok ez nem kamu kérdés! A 16 éves húgom bajba van. Van egy barátja 20 éves aki több mint 100%hogy valamivel zsarolja. Hosszu leirni de biztos hogy bajba van. Nem mondja el mi van vele, iszik, szerintünk már drog is volt. És bántalmazhatja is. Szeretném a messengeren keresztül meg nézni mit beszélnek. Tudja valaki hogy lehet belépni, úgy hogy ne jöjjön rá? Nagyon nagy segítség lenne tényleg nem kamu nem szórakozas. Köszönöm előre is

2022. aug. 16. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Sehogy.
2022. aug. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Jobb ötletem nincs mint hogy valahogy nézd meg a jelszavát, vagy amikor feloldotta a telefonját és úgy hagyta, vedd el és nézd meg a beszélgetést.

Nem mondanék ilyet alapból mert alpári dolog más beszélgetését elolvasni, de ha nem kitalált sztori, akkor mindent tegyél meg hogy valahogy szóra bírd.

2022. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

"de ha nem kitalált sztori"


Nem a fenéket. Nyaranta minden második napra jut egy ilyen.

2022. aug. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem kamu esküszöm. Eltűnt apumtol 200ezer Ft. Ott lett elrontva higy nem mentek rendőrségre mert a gyerek fenyegetőzött mindennel. Cigány. És alapjáraton nem ez a baj, hanem hogy milyen embereket ismer, és félő volt hogy rá küldi a családra. Húgom nem oltozhet úgy ahogy akar, tudom mert teljesen le adta magát nem sminkel nem öltözködik, a gyerek azért is szól, hogy ül a padon. Nem engedi hozzám vagy a másik húgomhoz és ezt is onnan tudom hogy volt egy főzés nálunk, és írta a gyerek neki hogy jó szórakozást te bánat legyél boldog. Az utcán uvoltozik vele. Én olyanoktol félek, hogy kényszeríti valamire, akár szex, lopás bármi drog. Folyton isznak. Húgom eljar dolgozni, de sosincs a pénzéből neki 2 nap múlva egy forint se. Voltak a szüleim a család segítőnel azok is annyit mondtak hogy hagyni kell mert annál jobban menni fog. És tényleg... Ha erőszakkal szét szednenk őket, csinálna is magával valamkt. És vagy azért mert tényleg annyira szerelmes, vagy mert fenyegeti a gyerek hogy rá küld valakit a családra. Szerintem a pénzt is húgom vitte el, a gyerek hatására. Az nem dolgozik, iskolája sincs. Az a baj, hogy a múltkor kapott húgom egy pofont otthon (sose voltunk verve!!!!!!!) és úgy érte hogy meg látszott neki és a gyerek, Krisztián, le fényképezte és azóta ha valami van, azzal fenyegeti apámat hogy megy a rendőrségre mert hogy bántalmazta húgomat. Nem merek a rendőrségre menni és esetleg távolságtartast kerni mert akkor attól felnek hogy húgom csinál magával valamit. Tehetetlen vagyok merre menjek mit tegyek
2022. aug. 16. 22:29
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Majd a szüleid intézkednek. Pont.
2022. aug. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ők nem intézkednek. Nem szülőnek valók. Semmit nem tesznek, mindent rám és nagyobbik húgomra terhelnek. Tényleg baj van és nem tudjuk mi legyen. De mindegy. Köszönöm..
2022. aug. 16. 22:36
 7/10 A kérdező kommentje:
Szokott Olxsn is lenni hozy az utcán ordibal vele, és van hogy ittasan. Mind kettő. Olyat kerhetek ha bemegyek a rendőrségre, hogy elmondom hogy milyen úton szoktak lenni, mi történik, néha ittasan, hogy járjanak arra? És ha esetleg pont el kapnanak egy ilyet, történne valami?
2022. aug. 16. 22:40
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Jelszava: Neve + születési éve. Email címét meg kérdezd meg. Szívesen.
2022. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ha ilyen egyszerű lenne már be tudtam volna lépni. Az email címe egy régi telefonszam, amit már nem tudok, jelszorol fogalmam sincs.
2022. aug. 16. 22:49
 10/10 anonim ***** válasza:

9: Van valamilyen sablon kamu Facebook oldal. Ugynúgy jelenik meg mint az igazi Facebook oldal.

Az egész egy program. Ha valaki azon belép a Facebookra akkor lemásolja a belépési cuccokat.

Ezt az egyik megszállott ismerősömtől tudom, ezeket kutatja mindig.

Ha lenne ilyen progi és azon belépne a húgod az oldalra, máris lemásolná a bejelentkezést, na de tudom ez bonyolult.

2022. aug. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!