Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Abból lehet valami, ha egyik...

Abból lehet valami, ha egyik ismerősöm azt mondta, hogy le volt zárva a bicaja és úgy lopták el közbe meg nem?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok:D
2010. szept. 24. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem teljesen értem, és főleg azt nem, hogy miért rendőrségi kérdés ez. Egy átlagos kerékpárzár nem nagy akadály olyasvalakinek, aki tényleg el akarja lopni a bringát, és betöltötte a 12-t.
2010. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Addig értem, de hazudott a rendőröknek, és ezért kérdezem
2010. szept. 24. 15:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha kiderül, hogy direkt hazudott, akkor lehet belőle baja. Hamis tanúzás, hatóság félrevezétse stb... mind felhozhatók ellene.
2010. szept. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért? A rendőrök egyáltalán foglalkoznak azzal, hogy ellopták a biciklijét? Hol laksz, hogy ilyen "becsületesek" a rend őrei? Nekem a robogómat lopták el a ház elől. Bementem a rendőrségre, de úgy elhajtottak mint annak a rendje! Még az adatokat sem vették fel. Azt mondták, bizonyítsam valamivel, hogy az a robogó az enyém volt!
2010. szept. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Iskola rendőrség. Van egy ilyen most amit kiállítottak a sulira mert munkások szétlopkodták az egészet 20 milla értékben fejenként...
2010. szept. 24. 15:25
 6/10 anonim ***** válasza:
e cselekményt, "a hatóság félrevezetése" vétségének nevezi a jog! (BTK)
2010. szept. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

15:11!

Mégis mit kellett volna tennie a rendőröknek? Szerinted hány robogót/biciklit lopnak el egy évben?

Gondolom odamentél, és azt hitted, hogy ha annyit mondasz, hogy ellopták a robogót, meg mondjuk elmondod, hogy nézett ki, akkor majd mindenki azt fogja keresni? Hány hasonló robogó van még Magyarországon? Tudnád egyedileg azonosítani, hogy igen, az a robogó csakis a tiéd lehet. Tudnád ezt valahogy hitelesen bizonyítani? Mert ha nem, és csak "rábökésre" működne a dolog, akkor elég hamar meglenne minden lopott cuccnak a "gazdája". "Az az enyém!" - "Oké, viheti!"

2010. szept. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
alváz szám a neve
2010. szept. 25. 17:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Remek, és amikor valaki b@ssza megőrizni a papírokat, vagy legalább felírni egy rühes papírra a számot??? Akkor qrva sokat ér, hogy "alváz szám a neve"... Erről ennyit.
2010. szept. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja de a rend hatalmas őrei kérik is a papírokat és legtöbbjüknek nincs .. és ezért szarják le :)
2010. szept. 26. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!