Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ok nélkül megvertek,megfogják...

Ok nélkül megvertek,megfogják őket találni?

Figyelt kérdés
Múlt héten jöttem hazafelé, késő este volt már, 11 óra körül. Láttam velem szembe jönni 3 gyereket. Odajöttek hozzám megkérdezni kell e nekem fű, meg ecstasy, mondtam nekik, hogy nem. Mentem volna tovább, de az egyik visszarántott, majd megütött. Majd próbáltam védekezni, de rámjöttek mind a 3an, utolsó emlékem az, hogy földön vagyok és rúgdosnak. Kórházban keltem fel, elájultam. Majd volt feljelentés, elmondtam mindent a rendőröknek. Elvileg nyomozás van, de nem értesítettek, lehet nem is lesznek meg? Egyik gyereket ismertem közülük, itt lakik ő is a környéken, nagyon nagy drogos, de csak látásból ismerem, nevét nem tudom, annyit tudtam róla mondani, hogy sokszor a környéken iszik a haverjaival, meg a ismertetőjegyeit. Másik kettő vékony, magas emberek voltak, de azokból sok van.

2022. szept. 1. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Egy hét óta? Ó, az ilyen ügyek gyakran évekig húzódnak, de gyakran majd hónapok múlva kapsz egy papírt hogy nem találták őket vagy bizonyíték hiányában megszűnt az ügy.
2022. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Ha cigányok voltak, a nyomozás eredménytelenül fog zárulni. Bár most már a magyar drogosokkal se foglalkozik a rendőrség, csak a baj van velük. Bírságolni nem lehet őket, de ha nem jutnak hozzá a cucchoz, csak őrjöngenek az elvonástól a fogdában vagy a börtönben.
2022. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Viszont ha megtalálják őket, akkor majd okkal vernek meg.
2022. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel magyar hülyeség hogy "úgy se bünteti meg",nagy franckarikát!

Ha mondjuk közelben volt kamera vagy a illető akiről volt szó és ha nem is a verésért,de drog miatt 3-4 évet is kaphat!

2022. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fsms ***** válasza:
64%
Levike előkerültél?
2022. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!