Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha nem utalják vissza elmaradt...

Ha nem utalják vissza elmaradt rendezvény után legfeljebb 30 nappal a pénzem, tehetek feljelentést? Hogyan működik ez a procedúra?

Figyelt kérdés
Shawn Mendes koncertre lejárt a kártyám amivel fizettem (hónapokkal utána, amikor fizettem akkor nyilván jó volt még). Írtak emailt, hogy küldjem el a számlaszámom, mivel lejárt a kártyám. Elküldtem, ennek 55 napja, visszaírtak,hogy 30 napon belül küldik. Vártam, majd megint írtam nekik, megkérdezvén, hogy mikor küldik, visszaírták ugyanazt a legfeljebb 30 napos szöveget. Ennek egy hónapja. Ma küldtem nekik még egy emailt. Ha erre is ezt válaszolják, és 30 napon belül nem érkezik meg a pénzem, akkor tehetek feljelentést? Vagy emailezgessek nekik örökké? Lassan már elfelejtem, hogy 60 ezerrel jönnek nekem vissza, amire azért nagy szükségem lenne. Köszönöm a segítséget.

2022. szept. 30. 11:21
 1/6 Fsms ***** válasza:
100%
Polgári peres úgy első körben. Miért nem hívod fel őket és kiderülne mi a gond?
2022. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindenhol kerestem az oldalukon (Eventim), csak email címet találtam.
2022. szept. 30. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A covid miatt elmaradt kétszer is a szigetfesztivál. Kértük vissza a pénzt, amit egy év múlva utaltak vissza.
2022. szept. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
*Sziget Fesztival
2022. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fizetési meghagyást kell kibocsáttatni, utána végrehajtást kezdeményezni.
2022. szept. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fsms ***** válasza:

Kérdező, ez egy Németországban bejegyzett cég. Sajnos itt a fizetési meghagyás nem éri meg túl drága.

Amit tehetsz felhívod őket.

You can contact our Customer Hotline at: + 49 (0) 1806-570070 (0,20 €/call incl. VAT, Mobile max. 0,60 €/call incl. VAT) Mondays to Fridays from 9.00 a.m. to 5.00 p.m


Ez sem lesz olcsó. Vagy ne e-mailt hanem az app-t töltsd le és onnan reklamálj.

Nagy cég időbe telik míg bármivel foglalkoznak.

2022. okt. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!