Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valakivel rendkívüli...

Ha valakivel rendkívüli haláleset történik akkor a jegyzőkönyvet kiadják a családtagoknak ?

Figyelt kérdés
2022. okt. 11. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Amennyiben kéred
2022. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Milyen a nem rendkívüli haláleset?
2022. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%

Anyám 1 hónapja találtam meg az usvaron kipurcanva, még semmit sem kaptam.


2. Az a nem rendkívüli, ha egy 80 éves meghal a kórházban...


Az ha vki az Anyját az udvaron találja meghalva, nah az az!

2022. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
#2, miért nem rendkívüli? A világ legtermészetesebb dolga 80 évesen meghalni?
2022. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Apám 84 évesen halt meg kórházban, hosszabb betegség után... azt elfogadtam, a kór vele járója volt...


Anyám 52 évesen halt meg hirtelen a hátsó udvaron... nah sztem az egy rendkívüli haláleset volt!

2022. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg minden halál rendkívüli. Nem gyakran halnak meg az emberek 1-nél többször.
2022. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Én elhiszem, mindenki szívére veszi itt a kifejezést, de a rendkívüli halál egy jogi fogalom. A kérdező is ezt használta, nem kell földhöz vágni magátok.
2022. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 , pontosan ezt akartam én is írni.


Be is másolom, hátha innentől előbb gondolkodnak, aztán írogatnak az emberek. A tudás hatalom..


"(3)

Rendkívüli az a halál, amelynek természetes módon való bekövetkezését a körülmények kétségessé teszik, így


a) bekövetkezésének körülményei bűncselekmény elkövetésére utalnak,


b) közlekedési vagy foglalkozás körében bekövetkezett baleset okozta vagy annak gyanúja merül föl,


c) egyéb baleset vagy mérgezés okozta, és a halál bekövetkezésével összefüggésben szükséges a felelősség vizsgálata,


d) öngyilkosság okozta, vagy a körülmények arra utalnak,


e) az egészségügyi ellátás során következett be, és az egészségügyi dolgozó foglalkozási szabályszegésének gyanúja merül föl,


f) bekövetkezésének előzményei, körülményei ismeretlenek, és nem állnak rendelkezésre olyan adatok, amelyekből megalapozottan következtetni lehetne a halál bekövetkeztének körülményeire,


g) fogvatartott elhalálozása esetén."

2022. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8.!


Ha elmegyek este dolgozni, Anyámnak ekkor még semmi baja, másnap reggel arra érek haza, hogy holtan fekszik kint az udvaron, az melyikbe esik?


Utólagos info: boncolás tüdővizenyőt állapított meg.

2022. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9, az nem rendkívüli halál, hanem természetes.
2022. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!