Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért gondolják azt sokan,...

Miért gondolják azt sokan, hogy ha vki megfenyeget egy másik embert Facebookon ál profilról, hogy az majd bevallja?

Figyelt kérdés

Pár éve jártam úgy, hogy megfenyegettem 2 komát a Facebookon, azok rám írtak, meg is beszéltük, bocsánatkérés meg minden, Ők nem haragszanak, aztán a nagy megbocsátásban feljelentettek... az ügyvéd meg a rendőrök is jót nevettek az idiótán, azaz rajtam, hogy pont azzal a beszélgetéssel vált bizonyíthatóvá, a nélkül nem lehetett volna egyértelműen bizonyítani a bíróságon, hogy ki az elkövető.


Ezek után ha ál profilról megfenyegetnek valakit, mert mondjuk az okot adott rá, akkor miért hiszi azt, hogy ha felhívja az elkövetőt telefonon vagy Facebookon ráír a valós profiljára, az majd bevallja meg bocsánatot kér?



#közveszéllyel fenyegetve elkövetett zakaltás
2022. okt. 23. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Hu de balfasz vagy te szegedi :D már keg se kell verjelek elég hülye vagy anélkül is
2022. okt. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Te engem elversz? pfff. :D


Ezt meik pizsamádban álmodtad?

2022. okt. 23. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 Nagyon kemény vagy Mari lassan 60 évesen. Vasárnap van. Köntösödben elkészítetted a finom süteményt ma? Holnap vár a munka a Békéscsaba József Attila u. 2-4 alatt.
2022. okt. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért gondolják így, mert Pl. te is elég hülye voltál ahhoz, hogy bevalld.

Akkor más is lehet balek,nem csak te.

2022. okt. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!