Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Filmvetítésre rendőrt hívtak,...

Filmvetítésre rendőrt hívtak, mit csinálhattak a rendőrök?

Figyelt kérdés
[link]

2022. nov. 2. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Ma már annyi joguk sincs a dolgozóknak, mint 2009-ben. Ez a kormány is a multikat szolgálja, nem a magyar embereket.
2022. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Vigyáztak a rendre.


" Információink szerint erre az eseményre olyan francia szakszervezeti aktivistákat hívtak meg, akik korábban radikális lépéseket tettek a véleményük érvényesítése érdekében, többek között gyújtogattak az egyik franciaországi telephelyünkön. Ilyen helyzetben helyénvalónak és szükségesnek tartjuk a biztonsági intézkedések megtételét, munkatársaink és a cég vagyonának megóvása érdekében"

2022. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Krisztián is rajta van a csoportképen? Vagy ő már az egyik rendőrautóban ül?
2022. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Ez nagyon durva. Ilyesmi csak a legkeményebb diktatúrákban fordulhat elő.
2022. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3!


Ez egy hónapja történt, én most értesültem sajtó hírekből... tehát én nem ülhettem a rendőrautóban akkor!


4.


És még csodálkoznak, hogy megfenyegetik őket

2022. nov. 2. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!