Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha eddig is megvolt ez az...

Ha eddig is megvolt ez az informatikai rendszer a rendőrségnek, akkor miért állították meg az autósokat, hogy elkérjék a jogosítványt, forgalmit?

Figyelt kérdés
[link]

2022. nov. 15. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Mert a rendőrség jelmondata Szopatunk és félünk. Vagy szolgálunk és védünk ? Most elbizonytalanodtam.
2022. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát elég érdekes a törvényhozás is. Évek óta van a rendőrségnek kis számítógép, amivel mindent tudnak ellenőrizni, de még csak most jutottunk el oda törvényileg, hogy nem jár bírság, ha nincs nálunk a forgalmi, jogosítvány. Felvetődik a kérdés, hogy akkor eddig miért bírságoltak adott esetben ezért?
2022. nov. 15. 09:49
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Sokszor panaszkodnak közlekedési rendőrök (már aki ki meri nyitni a száját) hogy a parancsnokok kiadják nekik mennyi bírságot KELL beszedni egy szolgálat alatt. Aki nem tudja teljesíteni a kvótát az letoltást kap. Ezért ha rossz helyen vagy rossz időben akkor megbüntetenek. Miért ? Mert ez a parancsnoki utasítás.
2022. nov. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez elég szomorú. Ilyenről én is hallottam már, konkrétan egyik ismerősöm mondta, aki nyomozó volt. A magyar rendőrség ellen úgy lehet védekezni, ha mindenki önszorgalomból elkezd tanulni jogot. Tisztában kell lenni bizonyos jogszabályokkal, ez jól jöhet akkor is, amikor kilakoltatásról van szó, vagy önkényes lakásfoglalókról, akik ellen a rendőrség nem tud/akar mit csinálni.
2022. nov. 15. 10:07
 5/11 Micimacko67 ***** válasza:
100%
Egyébként csak úgy kérdezem! Ha nincs semmi vaj a füled mögött, akkor mi búbánatért probléma ha megállít a rendőr? Megnézi papírjaidat és mehetsz is tovább! Ennyi az egész!
2022. nov. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Ha neki büntetni KELL akkor jó eséllyel találni fog valamilyen hibát.

Aztán utólag járhatsz reklamálni a rendőrségre hogy az nem is úgy volt.

2022. nov. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5


Nem szeretem, ha csak úgy vegzálnak.

2022. nov. 15. 13:00
 8/11 Micimacko67 ***** válasza:
Mi ebben a vegzálás? Komolyan nem értem! Ezek szerint ha az iskolában felszólítottak felelni azt is vegzálásként élted meg?
2022. nov. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az nem ugyanaz.
2022. nov. 15. 13:35
 10/11 A kérdező kommentje:
Arra viszont kíváncsi leszek, hogy a benzinkutakon lesznek-e viták arról, hogy hol a forgalmija az autónak, ha valaki kedvezményesen akar tankolni. Feltéve, ha még lesz kedvezményes üzemanyag.
2022. nov. 15. 14:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!