Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vállalhat e másodállást egy...

Vállalhat e másodállást egy rendőr?

Figyelt kérdés

Most beszélek egy férfival aki elvileg nyomozókent dolgozik, de van másodállása.

Ez elég fura számomra, mert ők arra esküdtek, hogy a törvényt tiszteljek, és legálisan nem lehetne dolgozniuk másod állásban, ha még illegalba akkor meg az uti azt amit megfogadtak.


De nem találtam normális információt erről, ha valaki tud pontosabbat azt megkoszonnem



2022. nov. 15. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne másodállása: sokan vagyon őrök, biztonsági őrök, tanítanak, polgárőrségben benne vannak, mint tiszteletdíjasok, kutyakiképzők, stb.
2022. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen azt gondoltam hogy ilyet lehet, mert az olyan mintha en tanár lennék és elmennek másodállásban tanítani.

De o vendeglatasban dolgozik, és azert nem voltam benne biztos.

2022. nov. 15. 14:43
 3/8 anonim válasza:
45%
Persze, fekete munka is érdekel?
2022. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, vállalhat legális másodállást.
2022. nov. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szuper, akkor megnyugodtam! Elég ertelmesnek tűnik, így nem akartam olyan miatt elbukni, hogy kamuzik
2022. nov. 15. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Parancsnoka írásos engedélyével vállalhat másodállást.
2022. nov. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
66%

8.-nál a pont.


De olyanokra, mint pl. őrködés, nem adják meg.


Megtörtént!


Drogdiszkós razzia, és az őrök, akik feketén melózó rendőrök voltak, jobban futottak el onnan, mint a dílerek.

2022. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy zsaruhaverom másodállásban szobafestő.
2022. nov. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!